Home Kategorie Poruszające Dlaczego mój mąż nie żyje? Zrozpaczona wdowa szuka świadków jego śmierci.

Dlaczego mój mąż nie żyje? Zrozpaczona wdowa szuka świadków jego śmierci.

To miała być zwykła wizyta u lekarza. Skończyła się jednak tragicznie. Piotr Drogosz zmarł nagle na korytarzu szpitala. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Rodzina szuka świadków.

Pan Piotr razem z żoną Agnieszką przyjechali do przychodni przy Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

– „Mąż wszedł sam do środka. Ja zostałam w aucie, bo nie było gdzie zaparkować, a poza tym ochrona nie wpuszcza innych osób poza tymi, które mają umówioną wizytę” – opowiada Agnieszka Drogosz.

Gdy minęły dwie godziny, a pan Piotr nie wracał, kobieta zaczęła się denerwować. Wtedy też otrzymała telefon od psycholog, która prosiła, aby pani Agnieszka weszła do niej, do szpitala.

– „Tam dowiedziałam się o śmierci męża. Podobno wyszedł z windy, upadł i dostał drgawek. Zaczęła się akcja reanimacyjna. Powiedziano mi, że mąż był reanimowany ponad godzinę” – opowiada zrozpaczona kobieta.

– „To był dla mnie szok! Piotr czuł się bardzo dobrze. Nie skarżył się na żadne bóle” – dodaje.

– „Nic więcej nie wiemy. Prokuratura zleciła sekcję zwłok, ale do tej pory jej nie przeprowadzono! A minęły już trzy tygodnie. Dlaczego nie wzięli go na SOR i tam nie reanimowali? Przecież to świetnie wyposażony szpital” – mówi córka Anna Mróz.

– „Ze względu na to, że pacjent przybył do nas z zewnątrz i nie dotarł do gabinetu lekarskiego w przychodni przyszpitalnej, zwróciliśmy się z prośbą o wykonanie prokuratorskiej sekcji zwłok. Zgodnie z obowiązującymi przepisami szpital nie jest informowany o terminie sekcji ani jej wynikach” – mówi Dorota Gałczyńska-Zych, dyrektor Szpitala Bielańskiego.

Bliscy zmarłego chcą dowiedzieć się, co zaszło w szpitalu. Kobiety wystosowały apel w tej sprawie:

„Poszukujemy świadków zdarzenia, które miało miejsce 14.12.2020 w przychodni przyszpitalnej na drugim piętrze w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, między godziną 9.30 a 12. Piszcie na e-maila annaizabeladrogosz@o2.pl”.

Źródło: fakt.pl

Day spa w 3 opcjach do wyboru
Day spa w 3 opcjach do wyboru
111,99 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Pakiet relaksacyjny za 139,99 zł i więcej opcji w strefie Spa & Wellness w Hotelu Wisła 3* Premium

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz