Home Kategorie Poruszające Szok! Planowali wymarzony ślub. Nie dożyli nawet świąt. Cała rodzina zmarła na COVID-19 w kilka dni.

Szok! Planowali wymarzony ślub. Nie dożyli nawet świąt. Cała rodzina zmarła na COVID-19 w kilka dni.

Planowali Boże Narodzenie i ślub. Nie dożyła go ani panna młoda, ani jej rodzice. Cała trójka zaraziła się koronawirusem i zmarła w ciągu kilku dni.

26-letnia Zoe Freshwater z Durbanu w RPA miała pod koniec roku poślubić swojego ukochanego. Byli parą odkąd skończyli 11 lat. Od zawsze planowali spędzić razem całe życie. Niestety koronawirus stanął im na drodze i pozostawił narzeczonego pogrążonego w rozpaczy po śmierci ukochanej.

Zoe zmarła w Wigilię. Jej tata Greg i mama Angela chwilę wcześniej. Kuzynka 26-latki, Catherine Janse van Ravensburg, w rozmowie z The Sun powiedziała, że jako pierwszy zachorował jej wujek. Objawy podobne do grypy pojawiły się u niego już 2 grudnia, jednak nie poszedł do lekarza. Pogarszający się stan zdrowia zignorowała też Zoe, która sądziła, że to tylko przepracowanie i stres.

Rodzina zbadała się dopiero 15 grudnia, gdy zachorowała też Angela. Okazało się, że wynik testów na COVID-19 jest pozytywny. Angela trafiła nawet do szpitala, ale ostatecznie wróciła do domu. Jej stan pogorszył się jednak 19 grudnia i znów musiała być hospitalizowana.

– „W szpitalu powinni podłączyć ją do aparatu tlenowego, ale tego nie zrobili. Zamiast tego była trzymana w izolacji w prowizorycznym pokoju przez pięć godzin” – relacjonuje Catherine.

Greg trafił do szpitala 22 grudnia i zmarł dzień później, gdy jego żonę przeniesiono na OIOM. Dobę później kobieta zapadła w śpiączkę i też zmarła. 24 grudnia do szpitala trafiła Zoe. Musiała przejść operację płuca. Nie przeżyła.

Ciała zostały skremowane. Bliscy nie brali udziału w uroczystościach, ze względu na zagrożenie koronawirusem.

Źródło: news24.com

Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz