Home Kategorie Poruszające Fryzjer, który postawił się sanepidowi i wygrał walkę w sądzie, nie żyje

Fryzjer, który postawił się sanepidowi i wygrał walkę w sądzie, nie żyje

Fryzjer, który postawił się sanepidowi i wygrał walkę w sądzie, nie żyje

Zmarł zasłużony dla gminy Głogówek rzemieślnik. Henryk Larysz strzygł ludzi od 70 lat. Człowiek ten zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku tygodni sprawił, że usłyszała o nim cała Polska.

Pan Henryk Larysz z Głogówka strzygł ludzi od 70 lat. Wykształcił 200 uczniów, znali go wszyscy mieszkańcy. Tuż przed śmiercią wygrał w sądzie, który uznał, że zakaz prowadzenia działalności gospodarczej był niezgodny z prawem.

W sobotę 9 stycznia 20212 roku o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Głogówku rozpocznie się uroczystość pogrzebowa ś.p. Henryka Larysza, zasłużonego głogóweckiego fryzjera.

Strzygł ludzi od 70 lat, prawie do ostatnich dni życia pracował osobiście w swoim zakładzie na Rynku. Odwiedzały go całe pokolenia rodzin z Głogówka. Wykształcił 200 uczniów w zawodzie fryzjera.

W 2019 roku rada miejska nadała panu Henrykowi tytuł zasłużonego dla miasta i gminy Głogówek. Uznano go wtedy za jednego z najbardziej rozpoznawalnych mieszkańców miasta. Wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego Henryka Larysza opublikował między innymi burmistrz i radni miejscy. Niestety ale “Mistrzu Heini” już nikogo nie ostrzyże. Pozostała po nim jednak, naprawdę wspaniała spuścizna.

Źródło: nto.pl

 

eKurs: Junior Graphic Designer
eKurs: Junior Graphic Designer
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: 3-miesięczny dostęp do kursu Junior Graphic Designer za 29 zł i więcej z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz