Home Kategorie Poruszające Kolejny przedsiębiorca nie wytrzymał lockdownu i popełnił samobójstwo.

Kolejny przedsiębiorca nie wytrzymał lockdownu i popełnił samobójstwo.

Kolejny przedsiębiorca nie wytrzymał lockdownu i popełnił samobójstwo.

Niestety, ale pojawiają się kolejne informacje o przedsiębiorcy, który nie widząc szansy na lepsze jutro, zdecydował się na odebranie sobie życia.

O ilu jeszcze podobnych sytuacjach usłyszymy, a ile z nich przejdzie bez echa, zanim rząd Prawa i Sprawiedliwości pójdzie po rozum do głowy i przestanie rujnować gospodarkę i życie ludzi? Ludzie po prostu toną w długach i nie widząc innej opcji, odbierają sobie życie.

Niedawno media obiegła informacja o śmierci 56-letniego Jarosława Gasika z Wrześni. Mężczyzna był cenionym w regionie restauratorem. Przez wiele lat prowadził lokale gastronomiczne i sale bankietowe, a kilka lat temu kupił zabytkowy pałac, który zaaranżował na hotel i restaurację.

Gdy szykował się do jego otwarcia, nadszedł lockdown, którego przedsiębiorca nie wytrzymał. W grudniu popełnił samobójstwo.

Teraz w sieci pojawiła się informacja o kolejnej ofierze lockdownu. Właściciel nie wytrzymał psychicznie bankructwa firmy, którą prowadził od 20 lat.

– „Znajomy. 20 lat działalności. Wycięli go zakazem przewozów 04.2020. 1 zł rozbieżności w ZUS, odmowa pomocy z tarczy. 3 dzieci. On z domu dziecka i żona też. Brak wsparcia rodziny bo jej nie ma” – informuje na Twitterze Pan Marek.

– „Pomagałem ile mogłem. 2 h temu info. Powiesił się” – dodał.

Źródło: twitter.com

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz