Home Kategorie Ludzie Portugalia. Kobieta zmarła 2 dni po podaniu szczepionki na koronawirusa.

Portugalia. Kobieta zmarła 2 dni po podaniu szczepionki na koronawirusa.

Portugalia. Kobieta zmarła 2 dni po podaniu szczepionki na koronawirusa.

Sonia Acevedo, otrzymała zastrzyk 30 grudnia 2020 r. Dwa dni póżniej  nagle zmarła w domu w Nowy Rok. W dniu przyjęcia szczepionki nie zaobserwowano u niej działań niepożądanych. Co w takim razie było przyczyną jej śmierci ?

41-letnia kobieta była pracownikiem służby zdrowia od wielu lat. Pracowała w Porto w Instytucie Onkologii (IPO).

” Nic jej nie było. Nie miała żadnych problemów zdrowotnych. Przyjęła szczepionkę, ale nie wystąpiły u niej żadne niepokojące reakcje. Nie wiem co się stało. Chcę tylko wiedzieć, co doprowadziło do śmierci mojej córki ” – wyjaśnia  ojciec zmarłej w rozmowie z portugalskim dziennikiem ” Correio da Manha„.
– ” W trakcie szczepienia, ani po jego zakończeniu nie zaobserwowano u zmarłej 1 stycznia naszej pracowniczki żadnych niepożądanych objawów „- napisały w komunikacie władze IPO.
Wyjaśniły, że zmarła kobieta była jedną z 538 pracowników IPO, którzy 30 grudnia zostali zaszczepieni szczepionką Pfizer/BioNTech.
Do tej pory nie ustalono jeszcze przyczyny śmierci kobiety. Obecnie nie ma dowodów sugerujących, że jej śmierć ma związek z podaniem szczepionki.

 

„W związku z nagłą śmiercią asystenta operacyjnego w Porto w dniu 1 stycznia 2021 r., Dyrekcja potwierdza to wydarzenie i wyraża szczery żal rodzinie i przyjaciołom.”- napisał w oświadczeniu Portugalski Instytut Onkologii.

Źródło: metro.co.uk/natemat.pl/polsatnews.pl

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz