Home Kategorie Ludzie Do sieci trafiło poruszające nagranie z rozmowy Marka Pawłowskiego. „Źle się czuje synku”

Do sieci trafiło poruszające nagranie z rozmowy Marka Pawłowskiego. „Źle się czuje synku”

Do sieci trafiło poruszające nagranie z rozmowy Marka Pawłowskiego. „Źle się czuje synku”

Dla fanów programu Złomowisko PL przełom lat 2020 i 2021 będzie jednym z najgorszych wspomnień do końca jego istnienia. Wtedy bowiem zmarł Marek Pawłowski.

W sylwestra poinformowano, że nie żyje Marek Pawłowski, znany także jako ,,Krzykacz”. Do sieci trafiło nagranie, kiedy podczas jednego z odcinków nagrywanych pod koniec lata ubiegłego roku, bohater programu gorzej się poczuł.

Słynny Marek Pawłowski bez wątpienia zapadnie w pamięci ludziom na długie lata, jako legenda polskiego złomowiska. Jak się okazuje już podczas kręcenia programu ,,Krzykacz” czuł się gorzej. 8 stycznia odbył się jego pogrzeb.

Nagranie, na którym widać gorsze samopoczucie Marka Pawłowskiego zostało opublikowane na oficjalnym kanale YouTube Discovery Channel. Był to fragment odcinka, w którego trakcie Krzykacz wraz z Edkiem Kalińskim i synem Januszem ruszyli do miejscowości Trzciany, by tradycyjnie spotkać się z właścicielem złomu do odebrania.

W momencie załadunku Marek Pawłowski stanął z boku przyglądając się, jak Janusz z Edkiem wrzucają złom do bagażnika samochodu, którym przyjechali. Pod koniec nagrania widać było, że poczuł się znacznie gorzej. Oparł się o ogrodzenie i zaczął ciężej oddychać.

Sytuacja tym bardziej nabrała powagi, gdy z załadowanym towarem wracali busem na złomowisko. Wówczas stan Krzykacza uległ pogorszeniu. Zauważył to Janusz.

– „Powiem ci, że jakoś dzisiaj źle wyglądasz. Już widać, że zmęczony jesteś. Co ci jest tato?” – zapytał Janusz, na co Krzykacz odpowiedział:

– „Źle się czuję synku. Załadujemy to szybko i jedziemy” – widać to na nagraniu

https://youtu.be/GZlODnsWCaI

Następnie syn poprosił swojego tatę, by zaraz po załadowaniu towaru odpoczął i napił się wody. Dwa miesiące po publikacji fragmentu odcinka cały kraj obiegła fatalna informacja o śmierci Marka Pawłowskiego.

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
32,00 zł
64,00 zł
Oferta zakończona!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz