Home Kategorie Ludzie Fan zapytał Dagmarę Kaźmierską skąd ma pieniądze. Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich
36.20K

Fan zapytał Dagmarę Kaźmierską skąd ma pieniądze. Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich

Fan zapytał Dagmarę Kaźmierską skąd ma pieniądze. Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich

Fan Dagmary Kaźmierskiej zapytał ją, skąd ta ma pieniądze na wystawne życie i ekskluzywne podróże do ciepłych krajów. Gwiazda postanowiła mu odpowiedzieć i oczywiście zrobiła to w swoim stylu.

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną największą gwiazdą programu Królowe życia w telewizji TTV. Celebrytka aktywnie działa w mediach społecznościowych, na których chętnie dzieli się swoim iście królewskim życiem. Ostatnio wyjechała na kolejne wakacje, a niektórzy zaczęli się zastanawiać, skąd ma na to wszystko pieniądze.

Na jej profil na Instagramie trafiło zdjęcie z luksusowego miasteczka turystycznego Al-Dżuna, które położone jest nad Morzem Czerwonym. Aktorka zapozowała na kamienistej drodze, na której siedziała w czerwonej sukience. Na nadgarstkach ma złote bransolety.

W komentarzach większość fanów była zachwyconych, a trzeba przypomnieć, że tych Dagmarze nie brakuje. Niedawno na jej Instagramie wybiło milion obserwujących. Jeden z użytkowników w klasycznym polskim stylu, postanowił dopytać skąd ma na to wszystko pieniążki.

Jednak jeden z użytkowników zwrócił jej uwagę, że Dagmara notorycznie zbywa jego pytanie. Mężczyzna nie może zrozumieć, jak bohaterka programu TTV może pozwolić sobie na wystawne życie i wczasy w Egipcie, kiedy mało wiadomo o jej obecnych zarobkach.

– „Dalej pani mi nie odpowiedziała, skąd na to wszystko ma pani pieniądze. W telewizji chce pani pomagać, a tu co” – pytał.

Dagmara Kaźmierska nie przeszła obojętnie obok tego pytania i postanowiła na nie odpowiedzieć. Jednak jak zwykle zrobiła to w swoim stylu i z lekkim przymrużeniem oka.

– „Na żebry chodzę” – odpisała, dodając emotikonę buźki, która pokazuje język.

Dagmara Kaźmierska przede wszystkim zajmuje się pracą w telewizji. Z programu Królowe życia wiemy również, że gwiazda założyła własny butik, a w przeszłości próbowała również założyć własną dyskotekę. Miała też okazję wystąpić w filmie u Vegi.

– „Czy zazdrość przez Ciebie przemawia? To też zostań gwiazdą. Przecież Dagmara ma dwa sklepy, w TV zarabia, może jeszcze oszczędności, może jeszcze jakieś biznesy, więc stać ją to sobie wyjeżdża” – napisała fanka.

Jednak nie wszyscy byli zgodni co do tego, że „Królowa” zarobiła na to wszystko uczciwą i ciężką pracą.

– „Przecież wiadomo, że pieniądze nie pochodzą z uczciwej pracy” – twierdziła pewna kobieta, jednak nie doczekała się reakcji ze strony celebrytki.

Źródło: lelum.pl

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
Oferta zakończona!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz