Home Kategorie Sport Prawdziwy skandal w Niemczech. Nie zagrali hymnu naszym skoczkom

Prawdziwy skandal w Niemczech. Nie zagrali hymnu naszym skoczkom

Prawdziwy skandal w Niemczech. Nie zagrali hymnu naszym skoczkom

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich została upokorzona przez organizatorów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Podczas ceremonii nie zagrano hymnu.

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich pokazała się ze świetnej strony w trakcie Pucharu Świata w niemieckim Titisee-Neustadt. Pierwsze miejsce zajął Kamil Stoch, a na trzeciej pozycji zawody skończył Piotr Żyła. Mimo zwycięstwa Polaka, niemiecki organizator zawodów nie zagrał „Mazurka Dąbrowskiego”.

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich jest zszokowana zachowaniem organizatorów niemieckiego konkursu Pucharu Świata w Titsee-Neustadt. W trakcie ceremonii na podium, Niemcy całkowicie zlekceważyli reprezentantów Polski i zdecydowali, że na obiekcie nie będzie „Mazurka Dąbrowskiego”. Takie zachowanie zszokowało fanów polskiego sportu.

Mimo że Kamil Stoch, jak i Piotr Żyła czekali na polski hymn, to organizatorzy zdecydowali…by w ogóle go nie puszczać. Take decyzja zaskoczyła wszystkich, zarówno fanów jak i samych sportowców.

Po ceremonii dekoracji w Titisee – Neustadt, wśród polskich fanów zapanowała atmosfera całkowitego niezrozumienia dla zaistniałej sytuacji. Trudno się temu dziwić, zważając na fakt wywalczenia upragnionego zwycięstwa dla Kamila Stocha i rewelacyjnej postawy Piotra Żyły.

– „Co by było, gdyby w Zakopanym wygrał Granerud czy Geiger ? Z brakiem hymnu, myślę że nie do pomyślenia” – zauważa jeden z fanów skoków na Twitterze.

Trzeba przyznać, że brak polskiego hymnu mógł bardzo zasmucić naszych sportowców, którzy odegrali kluczowe role w trakcie dzisiejszego konkursu Pucharu Świata. Jest to sytuacja, która do tej pory nie miała precedensu. Kto wie, może zmieni się to podczas dzisiejszych zawodów?

Źródło: zestadionu.pl

 

 

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
Oferta zakończona!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz