Home Kategorie Ludzie TVP pożegna się z Piasecznym? Na jego urodzinach krzyczano „Je*ać PiS!”
6.40K

TVP pożegna się z Piasecznym? Na jego urodzinach krzyczano „Je*ać PiS!”

TVP pożegna się z Piasecznym? Na jego urodzinach krzyczano „Je*ać PiS!”

Niedawno Andrzej „Piasek” Piaseczny zorganizował imprezę z okazji swoich 50 urodzin. W jej trakcie goście skandowali m.in. hasła „Je*ać PiS i Konfederację”. Do sytuacji odniosło się samo TVP.

6 stycznia Piasek obchodził 50 urodziny. Artysta bawił się m.in. z Nergalem i Majką Jeżowską, a filmy z imprezy trafiły do sieci. Na przyjęciu świętowano przy artystycznym torcie z ozdobnymi fragmentami partytury. Ciekawy był jeden z toastów.

– „J***ć biedę. I bezrobocie. J***ć PiS i Konfederację i wszystkich tam – k***a, co tego” – krzyczeli uczestnicy imprezy.

Jak podaje Plotek, na filmikach, które trafiły do sieci widać, jak znajomi Piasecznego próbowali wspólnie wykonać jeden z jego utworów, pt. „Śniadanie do łóżka”.

W związku z imprezą urodzinową TVP wydało komunikat, gdzie napisano, że władze stacji nie akceptują „wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie reprezentował Andrzej Piaseczny”.

– „Zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości” – czytamy.

Tymi słowami Telewizja Polska może sugerować, że nie chce dalej współpracować z jurorem „The Voice Senior”.

W oświadczeniu dodano też, że TVP ubolewa nad tym, że „do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej”.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
Oferta zakończona!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz