Home Kategorie Ludzie Niezwykły biznes Michała Wiśniewskiego i jego żony. Trzeba zapłacić aż 600 złotych
7.70K

Niezwykły biznes Michała Wiśniewskiego i jego żony. Trzeba zapłacić aż 600 złotych

Niezwykły biznes Michała Wiśniewskiego i jego żony. Trzeba zapłacić aż 600 złotych

Michał Wiśniewski wraz ze swoja piąta żoną maja nowy pomysł na biznes. W swoich mediach społecznościowych gwiazdor udostępnił link do sklepu internetowego swojej ukochanej.

Michał Wiśniewski w zeszłym roku po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu, a teraz wraz z piątą żoną oczekują narodzin potomka. Okazuje się, że ukochana wokalisty postanowiła otworzyć biznes i sprzedaje w sieci fotograficzne portrety swojego męża. Ich cena jest jednak zaporowa.

Pola Wiśniewska stroni od sławy i raczej nie udziela się aktywnie w mediach społecznościowych, a na swoim Instagramie okazjonalnie publikuje przed wszystkim swoją twórczość fotograficzną.

Okazało się, że piąta żona Michała Wiśniewskiego postanowiła zarabiać na swoich fotografiach i otworzyła sklep internetowy. Gwiazdor pochwalił się biznesem ukochanej na swoim Instagramie i w ramach promocji jej dzieł, udostępnił w swoim wpisie link do sklepu internetowego partnerki. No cóż. To miłe że pomaga żonie.

– „Limitowana kolekcja portretów wraz z autorskimi zdjęciami warszawskiej architektury już w sprzedaży […]” -przekazał Michał Wiśniewski.

Pola Wiśniewska sprzedaje swoje fotografie w sieci, a wśród nich znajdują się również portrety jej męża. Wizerunek Michała Wiśniewskiego, który wystylizowany na punka pozuje z papierosem w ustach, autorka zdjęcia wyceniał na 600 złotych.

Inne zdjęcia Poli Wiśniewskiej, utrzymane w czarno-białej stylistyce, wyceniane są na 400 złotych. Choć wielu internautów przecierało oczy ze zdumienia na widok tych cen, znaleźli się również tacy, którzy doceniają talent fotograficzny aktualnej żony Michała Wiśniewskiego.

– „Weszłam na profil i faktycznie ma talent. Zazwyczaj zdjęcia zwykłych prostych rzeczy mi się nie podobają, a te „inne” są zbyt udziwnione dla mnie. Tutaj jest niby prostota ale coś pięknego ma w sobie i ciekawego jednocześnie, gratuluję” – napisała jedna z internautek.

Źródło: pikio.pl

Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy
Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy
19,99 zł
27,00 zł
Oferta zakończona!
Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
16
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz