Home Kategorie Ludzie Jakimowicz domaga się przeprosin za historię o napadzie na pocztę. „Wyrok był nieprawomocny”

Jakimowicz domaga się przeprosin za historię o napadzie na pocztę. „Wyrok był nieprawomocny”

Jakimowicz domaga się przeprosin za historię o napadzie na pocztę. „Wyrok był nieprawomocny”

W związku z rozprzestrzenianiem się informacji o jego rzekomym udziale w napadzie na pocztę w Niemczech Jarosław Jakimowicz zażądał przeprosin za naruszenie dobrego mienia.

. Zdaniem pracownika TVP, wyrok w tej sprawie był nieprawomocny, więc portal wtv.pl, na którym pojawiła się wzmianka na temat jego udziale w napadzie, powinien mu zadośćuczynić.

Informacja o podjęciu kroków prawnych przeciwko portalowi wtv.pl przez Jarosława Jakimowicza pojawiła się na jego profilu na Facebooku. Były aktor, a dziś pracownik TVP info twierdzi, że jego dobre imię zostało naruszone w artykule „Zagrał ćwierć wieku temu w filmie i uwierzył, że jest gwiazdą. OMZRiK poszukuje osób poszkodowanych przez Jarosława Jakimowicza”.

W tekście portalu wtv.pl z 31 grudnia 2020 roku pojawiła się informacja, że Jakimowicz był skazany prawomocnym wyrokiem za napad na pocztę w Niemczech. On sam utrzymuje, że nie jest to prawda, ponieważ mowa o wyroku nieprawomocnym.

– „Było miło, ale się skończyło. Dość powielania tych bzdur i wprowadzania ludzi w błąd. Zaczynamy od nich. Nigdy nie byłem skazany prawomocnym wyrokiem za napad na pocztę w Niemczech! Ten dokument to akt niekaralności! Każdy, kto będzie powielał te kłamstwa musi się liczyć z konsekwencjami prawnymi” – napisał Jakimowicz na Facebooku.

Wpis opublikowano w poniedziałek. Na reakcję wydawca ma trzy dni. Jakimowicz żąda publicznych przeprosin oraz odszkodowania. W sumie ma do tego prawo.

Źródło: natemat.pl

eKurs: Asystent os. niepełnosprawnej
eKurs: Asystent os. niepełnosprawnej
99,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Asystent osoby niepełnosprawnej z MEN i dyplomem za 99 zł z Centrum Rozwoju Personalnego (zamiast 200 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz