Home Kategorie Poruszające Pan Staś został brutalnie skatowany. „To złoty człowiek, który nikomu nie zawinił”

Pan Staś został brutalnie skatowany. „To złoty człowiek, który nikomu nie zawinił”

Pan Staś został brutalnie skatowany. „To złoty człowiek, który nikomu nie zawinił”

– „To już nie pobicie, a zabójstwo dobrego człowieka” – napisał wnuk pana Stanisława (†67 l.), właściciela pawilonu z warzywami w Ząbkach niedaleko Warszawy.

Brutalny napad w Ząbkach (pow. wołomiński). W niedzielny wieczór, około godziny 18:30, do komisariatu policji w Ząbkach wpłynęło zgłoszenie o napadzie przy ulicy Powstańców. Właściciel małego warzywniaka, pan Stanisław (†67 l.), został zaatakowany we własnym sklepie.

– „Po przyjeździe, w środku pawilonu, funkcjonariusze znaleźli leżącego starszego mężczyznę z obrażeniami głowy. Natychmiast wezwano karetkę” – powiedział Faktowi asp. szt. Tomasz Sitek, oficer prasowy z wołomińskiej komendy. 67-latek niestety zmarł w szpitalu.

– „Na miejscu prowadzone są czynności. Szukamy sprawcy lub sprawców i ustalamy przyczyny tego zdarzenia” – podkreślił asp. szt. Sitek. Prawdopodobnie była to jedna osoba, choć policjanci nie wykluczają, że mogło być ich więcej.

Wnuk ofiary zaapelował w mediach społecznościowych o pomoc w odnalezieniu sprawcy lub sprawców. – „Dziś [10 stycznia – przyp. red.] o około godziny 18:30 napadli mi dziadka i okradli na ul. Powstańców w Ząbkach na jego stoisku. Mój dziadek leży w złym stanie w szpitalu. Osobom, które wydadzą mi tego człowieka lub jakieś informacje, daję 5 000 zł. Ciemno ubrany, granatowa kurtka, wzrost 180/190, w wieku około 35 lat. Na pewno z Ząbek. Ząbki są małe, wieści szybko się rozchodzą. Proszę o pomoc, na pewno się odwdzięczę” – pisał mężczyzna

– „Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat napadu na mojego dziadka, płacę 20 000 zł od ręki. Człowiek, który pomagał ludziom, nie zasłużył na to” – zaznaczył wnuk pana Stanisława. „Znajdę cię, choćbym miał oddać wszystko, co mam” – podkreślił.

– „Niestety z powodu poniesionych obrażeń mój dziadek o godzinie 22:56 zmarł. Został zmasakrowany. Ludzi, którzy może wracali z kościoła lub ktoś, kto przechodził, proszę o kontakt, może coś widzieli. Każdy, kto znał mojego dziadka, wie, że to złoty człowiek, nikomu nie zawinił. Proszę o pomoc, każda informacja będzie ważna. To już nie pobicie, a zabójstwo dobrego człowieka” – zaapelował wnuk 67-latka.

Ludzie są w szoku, że ktoś mógł skrzywdzić tego człowieka. Pan Staio jak o nim mówili, był wręcz typowym przykładem dziadka. Zawsze życzliwy i skory do pomocy.

Źródło: fakt.pl

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
399,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny głowy za 399 zł i więcej opcji w gabinetach TOMMA Diagnostyka Obrazowa – 21 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz