Home Kategorie Życie Żona znalazła dowód zdrady swojego męża. W mistrzowski sposób odpisała kochance
5.22K

Żona znalazła dowód zdrady swojego męża. W mistrzowski sposób odpisała kochance

Żona znalazła dowód zdrady swojego męża. W mistrzowski sposób odpisała kochance

Żona od dawna podejrzewała męża o zdradę. W końcu udało jej się przejrzeć jego telefon. Nie myliła się, postanowiła zemścić się w genialny sposób i wysłać wiadomość do tajemniczej kobiety.

Hania wyszła za Artura, gdy oboje mieli po 21 lat. Byli w sobie szaleńczo zakochanymi dzieciakami, którzy szybko założyli rodzinę. Przez ponad 15 lat wiedli udane życie małżeńskie i byli zgodnymi rodzicami.

Wszystko zepsuło się w momencie, w którym kobieta zauważyła, że jej mąż wraca o dziwnych porach do domu i ciągle nosi przy sobie telefon.

Czekała cierpliwie, aż uda jej się zajrzeć do komórki mężczyzny. Nie myliła się, zobaczyła tam dziesiątki SMS i zdjęć tajemniczej kobiety. Nie wahała się ani chwili, złapała za swój telefon i napisała do kochanki męża wiadomość, którą ta zapamięta na zawsze. Kiedy kobieta ujrzała te dziesiątki wymienianych wiadomości, coś w niej pękło. Była zdradzana przez co najmniej pół roku.

Kiedy w pełni sobie to uświadomiła, nie wahała się ani sekundy i od razu postanowiła odpisać kochance męża. Chciała się zemścić w najgorszy możliwy sposób.

– „Droga Kasiu, tu Hania, żona Artura. Widziałam, że od kilku miesięcy ze sobą sypiacie i jesteście ze sobą bardzo bliscy, na tyle, że Artur woli spędzać czas z Tobą, a nie ze mną i swoimi dziećmi. Ponieważ wiem, że bywaliście w moim domu, o 17 wystawię wszystkie rzeczy Artura pod drzwi, zabierz je proszę do waszego nowego gniazdka. Mam nadzieję, że jego porozrzucane wszędzie brudne skarpety i bokserki będą się idealnie komponowały z twoimi panelami oraz dywanami” – napisała.

Hania jak najszybciej chciała wdrożyć swój plan w życie i pospiesznie spakowała męża. Oczywiście nie zapomniała o jego brudnym praniu, które właśnie czekało na swoją kolej na włożenie do pralki.

Hania równo o 17.00 wyrzuciła większość rzeczy osobistych Artura, a od rana zdążyła już wymienić zamki w drzwiach. Mężczyzna nie miał się gdzie podziać, a w dodatku wszyscy sąsiedzi, wracający już o tej godzinie z pracy, mogli zobaczyć, jak niewierny mąż zbiera swoją brudną bieliznę z całej klatki schodowej.

Źródło: lelum.pl

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
Oferta zakończona!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz