Home Kategorie Poruszające Okrutna zbrodnia na Dolnym Śląsku. Ktoś zrzucił bezbronnego psa z wiaduktu. Jest nagroda za wskazanie sprawcy.

Okrutna zbrodnia na Dolnym Śląsku. Ktoś zrzucił bezbronnego psa z wiaduktu. Jest nagroda za wskazanie sprawcy.

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt poinformował o bestialskim mordzie psa, do jakiego doszło w Siedlęcinie w powiecie karkonoskim. Zwierzę zostało zrzucone z wiaduktu i nie przeżyło.

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt poinformował o odkryciu zwłok psa w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Do zdarzenia doszło w miejscowości Siedlęcin w powiecie karkonoskim. Zwierzę zostało zrzucone z wysokiego wiaduktu kolejowego i nie przeżyło.

Zamordowany pies miał ok. 10 lat. Mowa o czworonogu w typie owczarka niemieckiego. – „Charakter obrażeń wskazuje na to, że zgon zwierzęcia nastąpił w wyniku upadku z wysokości i 'nadziania się’ na wystające konary, co spowodowało perforację jamy brzusznej i wypadnięcie trzewi” – poinformował DIOZ na swoim Facebooku.

Po zrzuceniu z wiaduktu pies stoczył się w głąb wąwozu, gdzie później został odkryty przez przypadkową osobę. Rany na ciele zwierzęcia są stosunkowo świeże, co wskazuje na to, że do bestialskiego zdarzenia doszło w ciągu ostatniej doby. Za wskazanie kata czworonoga przewidziano nagrodę w wysokości 2,5 tys. zł. Równocześnie organizacja stara się ustalić, do kogo należał zamordowany pies.

– „Wszelkie informacje na temat tej sprawy możecie przesyłać anonimowo na nasz adres mailowy – sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl” – podsumował DIOZ.

Źródło: wroclaw.wp.pl

 

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz