Kaja Godek wygrała główną nagrodę w prestiżowym konkursie! „Dziękuję wszystkim głosującym!”

W konkursie na biologiczną bzdurę roku 2020 Kaja Godek była bezkonkurencyjna. Edyta Górniak znalazła się dopiero na trzecim miejscu.
Biologiczna Bzdura Roku to plebiscyt, w którym wybiera się najbardziej absurdalne wypowiedzi niezgodne z obecną wiedza naukową. Rok temu wygrała Ewa Kopacz, która powiedziała, że „ludzie rzucali kamieniami w dinozaury”.
W tym roku konkurencja była wyrównana. Pierwsze miejsce jednak i statuetkę Alternatywnej Zięby wygrała Kaja Godek, która pozostawiła rywali daleko w tyle swoim stwierdzeniem, że „nie istnieje coś takiego jak orientacja (seksualna)”.
Edyta Górniak, która przekonywała, że nosząc maseczki „wdychamy własne spaliny” uplasowała się dopiero na trzecim miejscu.
Na miejscu piątym znalazł się Marcin Rola, który powiedział, że „na wirusy nie da się robić szczepionek”, a tuż za nim Magda Gessler, która twierdziła, że „cebula przyciąga wirusy”.
Dopiero siódmą lokatę zajęła Viola Kołakowska za wypowiedź o tym, że „nie ma żadnej pandemii”, a dziewiąte Anna Lewandowska i jej teoria o „gęsim smalcu”.
Pełny ranking prezentuje się następująco. Wyniki wraz z uzasadnieniem znajdziecie tutaj.
1 – Kaja Godek
2 – Joanna Scheuring-Wielgus
3 – Edyta Górniak
4 – Roman Zieliński
5 – Marcin Rola
6 – Magda Gessler
7 – Viola Kołakowska
8 – Ilona Wrońska
9 – Anna Lewandowska
10 – Katarzyna Lewko (Pepsi Eliot)
11 – Partia Zieloni
12 – Jacek Wilk
Źródło: totylkoteoria.pl
Twoja reakcja?





Zostaw swój komentarz