Home Kategorie Ludzie Owsiak wyśmiewa imprezę TVP. „Zorganizujemy studio WOŚP jak TVP Sylwestra, ale bez statystów”

Owsiak wyśmiewa imprezę TVP. „Zorganizujemy studio WOŚP jak TVP Sylwestra, ale bez statystów”

Owsiak wyśmiewa imprezę TVP. „Zorganizujemy studio WOŚP jak TVP Sylwestra, ale bez statystów”

Lider WOŚP już 31 stycznia będzie prowadził Wielki Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tymczasem rząd przedłużył obostrzenia aż do 31 stycznia. Jest to więc problem dla WOŚP.

– „Fundacja WOŚP informuje, że 29. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Grać będą z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie” – zapowiedział założyciel WOŚP za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie zorganizowane tak, jak zrobiło to TVP podczas zabawy sylwestrowej.  – „Zorganizujemy studio WOŚP jak TVP sylwestra, ale bez wynajętych statystów! – a nawet z jeszcze lepszym zabezpieczeniem medycznym, bo mamy ogromne doświadczenie tworzenia od 20 lat szpitala polowego na naszym festiwalu Pol’and’Rock Festival” – dodawał Owsiak, przypominając, że jego fundacja od 20 lat szkoli z zakresu udzielania pomocy medycznej.

– „Wolontariusze dostaną od nas maseczki ochronne klasy FFP2, a także maseczki materiałowe od sieci Play, wszystkie sztaby w zależności od wielkości dostaną płyny dezynfekujące Septilver OXO i materiały edukacyjne/logistyczne wspierające bezpieczne przeprowadzenie zbiórki” – zapewniała Anna Orzech.

Organizatorzy akcji charytatywnej przygotowali cały szereg zabezpieczeń, chroniących wolontariuszy przed zakażeniem. Restrykcje obejmą między innymi odbieranie i zdawanie puszek. – „Razem z Booksy umożliwimy sztabom i wolontariuszom umawianie się na konkretny dzień i godzinę na odebranie i zdawanie puszek, żeby nie generować tłoku” – przekazano.

– „W związku z pandemią nie organizujemy też imprezy masowej i koncertu, ale stawiamy na internetową transmisję występów artystów. Wszystkie osoby przebywające na terenie studia (poza prowadzącymi w trakcie wystąpień) będą musiały mieć zasłonięte nos i usta” – deklaruje Anna Orzech. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Źródło: wtv.pl

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz