Home Kategorie Ludzie Z ostatniej chwili! Były mistrz świata Krzysztof „Diablo” Włodarczyk trafił do więzienia.

Z ostatniej chwili! Były mistrz świata Krzysztof „Diablo” Włodarczyk trafił do więzienia.

Z ostatniej chwili! Były mistrz świata Krzysztof „Diablo” Włodarczyk trafił do więzienia.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk trafił za kratki – poinformował Super Express. Pięściarz złamał zakaz sądowy. Wyrok nie jest jednak długi, a po wyjściu na wolność „Diablo” ma zamiar wrócić na ring.

Włodarczyk został skazany za prowadzenie auta bez prawa jazdy na 5 miesięcy i właśnie rozpoczął odsiadywanie wyroku.

– „Krzysiek miał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Złamał go i teraz musi swoje odsiedzieć. Trafił do aresztu na warszawskim Służewcu w ostatni piątek” – powiedział w rozmowie z Super Expressem Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza.

Pięściarz ma odsiedzieć karę za jazdę bez prawa jazdy. Jeśli po drodze nic się nie wydarzy, wyjdzie na wolność w połowie czerwca, a pod koniec roku zobaczymy go w ringu.

W 2011 głośno było o rzekomej próbie samobójczej Włodarczyka. Po tym, jak jego żona od niego odeszła, „Diablo” przedawkował antydepresanty. Publicznie przyznał się do zdrad, przeprosił swoją żonę i deklarował wierność.

Już wcześniej pojawiały się doniesienia o tym, że Włodarczyk nie jest najwierniejszym partnerem, a jego żona długo nie reagowała na prośby o kolejną szansę. Ostatecznie jednak Małgorzata Babilońska postanowiła zrezygnować ze swoich planów rozwodowych. Jak sama przyznaje, nie zrobiła tego dla męża, a ze względu na ich syna.

Ich małżeństwo ostatecznie nie wytrzymało próby. W kwietniu 2019 na jaw wyszły informacje, że Włodarczyk jest już w nowym związku i planuje ślub ze swoją nową partnerką Karoliną. We wrześniu 2019 urodziła mu córkę Marysię.

Pięściarz ma jeszcze dwójkę dzieci. 18-letniego syna Cezarego ze związku z byłą żoną Małgorzatą Babilońską, a także 6-letnią córkę Zuzannę, która jest owocem romansu z Magdaleną Radomską.

Źródło: se.pl

eKurs: Specjalista ds. dietetyki
eKurs: Specjalista ds. dietetyki
99,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia z MEN za 99 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz