Home Kategorie Ludzie Złomowisko PL. Ekipa w wyjątkowy sposób uczciła pamięć Krzykacza

Złomowisko PL. Ekipa w wyjątkowy sposób uczciła pamięć Krzykacza

Złomowisko PL. Ekipa w wyjątkowy sposób uczciła pamięć Krzykacza

Złomowisko PL” pożegna Marka „Krzykacza” Pawłowskiego specjalnym odcinkiem, w którym bohaterowie programu będą wspominać zmarłego.  Ten odcinek powstaje na prośbę fanów.

Marek Pawłowski, znany szerszej publiczności z programu „Złomowisko PL”, zmarł 31 grudnia w sylwestrową noc. Przez widzów serialu nadawanego przez Discovery Channel nazywany był „Krzykaczem”, ze względu na swój donośny głos. Pruszkowski zbieracz złomu zmarł w wieku 47 lat. Kilka dni temu odbył się pogrzeb mężczyzny, a urna z prochami zmarłego została odprowadzona na cmentarz Wólka Węglowa.

Oficjalna przyczyna śmierci Marka Pawłowskiego nie została ujawniona. Natomiast w wielu wpisach internetowych, opłakujących go fanów i przyjaciół pojawia się informacja, że mężczyzna doznał wylewu.

Syn „Krzykacza” zaapelował do fanów programu, aby nie kupowali kwiatów na pogrzeb, a zamiast tego wpłacali pieniądze na zbiórkę, której celem było zebranie kwoty na budowę pomnika nagrobnego. Organizatorzy planowali zebrać 100 tysięcy złotych, ale fani nie zawiedli, więc na koncie zbiórki znajduje się już ponad 156 tysięcy złotych.

Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka Krzykacza. Warto go obejrzeć.

Producent popularnej serii napisał na oficjalnym profilu Inbornmedia House:

– „Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek „Złomowisko PL”, w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych, jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla „Króla Złomu”, któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze…” –

Fani programu byli zachwyceni pomysłem:

– „Już się nie mogę doczekać, aczkolwiek ubolewam nad faktem, że Marka już nie zobaczę w żadnym odcinku”

– „Bardzo dobry pomysł. Pan Marek radził sobie wspaniale, nie czekał na mannę z nieba, nie wszyscy mogą się tym pochwalić”

– „Marek jedyny w swoim rodzaju. Bez niego nie będzie już tak fajnie. On nadawał urok temu serialowi”

– „Wspaniały gest wszyscy czekamy na emisję” – pisali w komentarzach.

Źródło: fakt.pl

Wybrane masaże dla 1-2 osób
Wybrane masaże dla 1-2 osób
55,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz