Home Kategorie Dramat rodziny z programu „Nasz Nowy Dom”. Spalono im wyremontowany dom a to był dopiero początek tragedii

Dramat rodziny z programu „Nasz Nowy Dom”. Spalono im wyremontowany dom a to był dopiero początek tragedii

Dramat rodziny z programu „Nasz Nowy Dom”. Spalono im wyremontowany dom a to był dopiero początek tragedii

Prowadząca Nasz nowy dom w lipcu poinformowała o wielkiej tragedii, jaka dotknęła rodzinę, która brała udział w programie. Okazało się bowiem, że dopiero co wyremontowanie, spalono.

3 lata temu życie pani Beaty i jej dwóch synów Nikodema i Kacpra zupełnie sie odmieniło, dzięki wizycie Katarzyny Dowbor i udziałowi w programie Nasz nowy dom. Wówczas zmienił się nie tylko ich dom, ale życie. Cała Polska była świadkiem tej magicznej zmiany, ale nie wszystkim się ona spodobała, co pociągnęło za sobą tragiczne konsekwencje.

Rodzina pani Beaty nie zbyt długo cieszyła się nowym domem, przez karygodny czyn jednego z sąsiadów, który prawdopodobnie podpalił jej mieszkanie z zazdrości. Pani Katarzyna Dowbor, jak tylko dowiedziała się o tym wydarzeniu, napisała obszerny post w swoich mediach społecznościowych.

– „Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom” – pisała wówczas dziennikarka.

– „Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić?” – można przeczytać w dalszej części jej wypowiedzi.  To jednak nie jedyna tragedia.

Pani Beata i jej dzieci na szczęście nie ucierpiały w pożarze, jednak kiedy budynek płonął, w środku znajdował się ich kot. Futrzak niestety nie przeżył. Co więcej, rodzina nie miała się dokąd udać, zostali bez dachu nad głową. Katarzyna Dowbor obiecała jednak, że nie zostawi tak pani Beaty.

– „Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!!” – powiedziała dziennikarka, jak podaje jastrzabpost.pl. Miejmy nadzieje, że teraz będzie już tylko lepiej.

Źródło: lelum.pl

 

 

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
31
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz