Home Kategorie Ludzie “Patrycja za nim szalała, a on ją zabił”. Znajomi nastolatków ujawniają szczegóły związku zamordowanej Patrycji i Kacpra.

“Patrycja za nim szalała, a on ją zabił”. Znajomi nastolatków ujawniają szczegóły związku zamordowanej Patrycji i Kacpra.

“Patrycja za nim szalała, a on ją zabił”. Znajomi nastolatków ujawniają szczegóły związku zamordowanej Patrycji i Kacpra.

Na miejscu tragedii, gdzie Patrycja została odnaleziona martwa zbierają się nastolatkowie. Ze łzami na policzkach zapalają znicze. Nie potrafią uwierzyć i pogodzić się ze śmiercią dziewczyny. Na prośbę w dziennikarzy „Super Expressu” podzielili się refleksjami na temat związku 13-latki.

Od roku młodzi ludzie byli niemal nierozłączni. Chwalili się łączącą ich relacją w mediach społecznościowych i chętnie pozowali do zdjęć. Nikt nie spodziewał się tego, że rozdzieli ich tragedia.

“Patrycja była naszą znajomą. Często tu przyjeżdżała, chodziłyśmy na pomnik i na nowe osiedle. Byli długo z sobą, chyba 1,5 roku. Potem on z nią zerwał, ale Patrycja bardzo szalała za nim i chciała do niego wrócić. I wróciła. Tylko po co” – pyta zrozpaczona koleżanka zamordowanej Patrycji.

“Ostatnio młodzi więcej się kłócili. Kacper nawet zerwał z Patrycją. Czy dlatego, że powiedziała mu o dziecku? Nie wiadomo. – Pati coś sugerowała swojej przyjaciółce, że jest w ciąży, ale kiedy powiedziała jemu o tym, nie wiem “– wyznaje koleżanka dziewczynki.

Kacper uważany był za grzecznego, niesprawiającego problemów chłopca. Doskonale radził sobie w szkole, chętnie poświęcał czas na zabawę z młodszym bratem i pozostawał w serdecznych stosunkach z rodzicami Patrycji.

Bliscy Patrycji uważają, że zabójstwo było zaplanowane. Kacper zabrał Patrycję w ustronne miejsce, miał z sobą nóż, zabił ją, zabrał jej telefon, który tego samego wieczora logował się nawet w okolicach odległych Gliwic. Następnie bez żadnych skrupułów kłamał policjantów i nawet pomagał szukać zaginionej wówczas Patrycji.

Inna koleżanka Patrycji wspomina, że zmarła była bardzo przyjazną i pełną dobroci osobą. Zdecydowanie nie zasłużyła na śmierć w tak młodym wieku.

Poniżej znajduje się poruszający wywiad z rodzicami Kacpra:

Poruszający wywiad z rodzicami Kacpra, który zabił 13-letnią dziewczynę. “Będziemy błagać rodziców Patrycji o wybaczenie, nie chcemy by nas znienawidzili!”

15-letni Kacper przerwał milczenie po zabójstwie Patrycji. Jego słowa są przerażające.

Źródła: se.pl/pikio.pl
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
89,00 zł
270,00 zł
150 dni
do końca oferty!
Walentynki: pakiety spa do wyboru dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss&Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz