Home Kategorie Życie Zakopane. Kilkadziesiąt osób ukarane mandatami za… oglądanie skoków.
3.00K

Zakopane. Kilkadziesiąt osób ukarane mandatami za… oglądanie skoków.

Zakopane. Kilkadziesiąt osób ukarane mandatami za… oglądanie skoków.

W sobotę odbył się konkurs drużynowy na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Mimo iż trybuny były puste, wiele osób chciało na żywo zobaczyć zawody.

– „Trybuny Wielkiej Krokwi były w sobotę puste, ale spory ruch pieszy panował w okolicy skoczni; kibice z oddali podziwiali skoki narciarskie. Policja nałożyła 50 mandatów karnych i skierowała 21 wniosków do sądu; chodzi o wykroczenia porządkowe i brak maseczek” – przekazał rzecznik zakopiańskiej policji.

Jak mówi rzecznik policji z Zakopanego, Roman Wieczorek, kibice zostali też ukarani mandatami karnymi za odpalanie rac. Policja wylegitymowała w sumie 281 osób. Ludzie uzbrojeni w biało-czerwone flagi i gadżety do kibicowania, zebrali się wzdłuż ulic prowadzących do Wielkiej Krokwi – ul. Piłsudskiego i Czecha.

Polica m.in. przy pomocy megafonu upominała zgromadzonych o obowiązku zachowania dystansu społecznego i noszenia maseczek. Fani zebrali się też na nieco oddalonym od skoczni wzgórzu Antałówka. Stamtąd bowiem roztacza się widok na całą Wielką Krokiew.

W sobotę w Zakopanem odbył się drużynowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. W niedzielę na Wielkiej Krokwi odbędzie się konkurs indywidualny.

Źródło: PAP

Romantyczne spa dla dwojga
Romantyczne spa dla dwojga
143,20 zł
179,00 zł
Oferta zakończona!
Romantyczne pakiety spa dla dwojga od 179 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz