Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła atakuje byłego męża. Na jaw wyszła kolejna sprawa. Wszyscy myśleli, że gorzej być już nie może.
30.03K

Justyna Żyła atakuje byłego męża. Na jaw wyszła kolejna sprawa. Wszyscy myśleli, że gorzej być już nie może.

Justyna Żyła atakuje byłego męża. Na jaw wyszła kolejna sprawa. Wszyscy myśleli, że gorzej być już nie może.

Justyna Żyła znowu postanowiła słownie zaatakować swojego byłego męża. Zamieściła w sieci uderzający w niego wpis. Tym razem poszło o samochód.

Justyna i Piotr rozstali się ponad trzy lata temu. Mimo tego, była żona skoczka narciarskiego wciąż nie może wybaczyć mu zdrady, której miał się dopuścić.

Justyna jest bardzo aktywna w social mediach. Na swoim Instagramie zamieszczała wcześniejsze wpisy dotyczące jej małżeństwa z Piotrem.

Z początku były to głównie żale i rozpaczanie po złamanym sercu. Z czasem jednak jej zwierzenia nabrały zupełnie innego charakteru. Teraz są to głównie słowne ataki w stronę byłego męża. Niedawno na swoim InstaStory zamieściła wymowny opis.

– „Gdy były mąż zabiera samochód Tobie i naszym dzieciom. Smutne, kiedy pytam go, ile jego partnerka zapłaciła za jaguara” – napisała.

Mimo iż wpis jest nieco chaotyczny, da się wywnioskować, że mowa o obecnej dziewczynie Piotra Żyły, Marcelinie Ziętek. Aktorka, mimo młodego wieku, może bowiem pochwalić się luksusowym autem – Jaguarem E-Pace.

Ostatnio zdjęcie samochodu pojawiło się na Instagramie Ziętek, co nie umknęło czujnemu oku Justyny. Niestety, dalsza wiadomość byłej żony skoczka jest niezrozumiała i ciężko cokolwiek z niej wyciągnąć.

Być może ktoś, kto jest bardziej wtajemniczony w sprawę, będzie wiedział, o co chodzi. Prawdopodobnie celebrytka może mieć na myśli swojego obecnego tajemniczego partnera, z którym zdjęcie ostatnio pokazała w mediach społecznościowych? Nie wiadomo.

Źródło: instagram.com

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
219,00 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2-4 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB, spa i więcej w Malinowym Potoku

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
41
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz