Home Kategorie Ludzie Chciał zostać gwiazdą YouTube. 11-latek stracił obie nogi po koszmarnym wypadku!

Chciał zostać gwiazdą YouTube. 11-latek stracił obie nogi po koszmarnym wypadku!

Chciał zostać gwiazdą YouTube. 11-latek stracił obie nogi po koszmarnym wypadku!

11-letni Rosjanin stracił obie nogi, po tym jak chciał wykonać bardzo niebezpieczną sztuczkę polegającą na jeżdżeniu na dachu rozpędzonego wagonu towarowego. Chłopak zrobił to, by nagrać imponujący filmik na YouTube.

Arkady Aksenov za namową kolegów chciał wykonać niebezpieczną sztuczkę polegającą na jeździe na wagonach rozpędzonego pociągu. Nagrany film miał trafić do sieci. Niestety 11-latek poślizgnął się i spadł prosto pod koła pociągu, który przejechał po jego nogach. Lewa noga chłopca została oderwana przy samym pośladku, a druga kilka centymetrów powyżej kolana.

Spanikowani koledzy poszkodowanego uciekli z miejsca wypadku, nie wzywając pomocy. Jak informuje “Daily Mail” nastolatek leżał przez prawie godzinę w temperaturze -5 st. C zanim maszynista innego pociągu zauważył chłopca, udzielił mu pierwszej pomocy i wezwał służby ratownicze. 11-latek stracił bardzo dużo krwi. Na dworze panował mróz. Chłopiec nadal przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki.

Według thesun.co.uk matka chłopca w ostrych słowach wypowiedziała się na temat kolegów, którzy namówili jej syna do przejażdżki na wagonach, a po wypadku uciekli.  Jak twierdzi, 12-latek i 14-latek zostawili jej syna na pewną śmierć.

– “Wy mali idioci, mali idioci! Gdybyście wezwali pomoc, bylibyście bohaterami” – napisała w social media matka chłopca.

– “Zostawili go rannego i krwawiącego. Nie wezwali pomocy tylko po cichu uciekli przez krzaki” – dodała Maria Petrova, matka nastolatka.
Sprawę badają rosyjscy śledczy do spraw transportu.

Źródła: polsatnews.pl/thesun.co.uk/o2.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Kurs online: Tarot i astrologia
Kurs online: Tarot i astrologia
29,00 zł
41 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy tarota i astrologii z certyfikatem za 29 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz