Home Kategorie Ludzie Mateusz Morawiecki zabrał dzieci na sanki. To nagranie wywołało oburzenie u wielu Polaków.
10.71K

Mateusz Morawiecki zabrał dzieci na sanki. To nagranie wywołało oburzenie u wielu Polaków.

Mateusz Morawiecki zabrał dzieci na sanki. To nagranie wywołało oburzenie u wielu Polaków.

Premier Mateusz Morawiecki opublikował w mediach społecznościowych film, który wzbudził ogromne poruszenie wśród internautów. Oto bowiem był on z dziećmi na sankach.

Premier Mateusz Morawiecki pochwalił się w sieci nagraniem, na którym dwójka jego dzieci zjeżdża sobie beztrosko na sankach. Internauci okazali się bezlitośni w komentarzach i bez ogródek wygarnęli wszystko, co im się nie spodobało.

– „Zima w ostatnich latach jakby odpuściła, więc tym bardziej cieszą takie chwile z dzieciakami. Sanki łączą pokolenia” – napisał pod opublikowanym filmem Mateusz Morawiecki.

W sieci natychmiast zawrzało. Internauci zaczęli licznie komentować nagranie. Jedni wypominali premierowi kolejno kwestie takie jak to, że podjął decyzję o zamknięciu stoków narciarskich, zatrzymał dzieci w domach na czas ferii czy pozwala swoim dzieciom na jazdę w ryzykownych warunkach.

Dwójka dzieci szefa rządu, jak widzimy na opublikowanym filmie, zjeżdża z górki w parku po zapadnięciu zmroku. A Morawiecki naprawdę cieszy się z tego faktu. Wiele osób widząc to nawiązało do obostrzeń.

– „Ten zjazd przypomina mi dzisiejszych przedsiębiorców którzy niby według rządu mają z górki, ale na swojej drodze spotykają drzewa podatków i przepisów” – pisała jedna z komentujących osób.

Nagranie jest dostępne pod tym linkiem: https://fb.watch/3536A4q3Dz/

Niektórzy postanowili również zacytować słowa premiera, które wypowiadał niejednokrotnie chociażby podczas konferencji prasowych, podczas których relacjonował sytuację epidemiczną w kraju, czy ogłaszał nowe obostrzenia.

– „Zostań w domu, przerwanie kontaktów społecznych to najprostszy sposób na wsparcie nie tylko lekarzy, ale polskiej gospodarki; wygrajmy tę walkę dzięki solidarności i odpowiedzialności” – pisał kolejny z użytkowników Facebooka. Czy można się dziwić takiej reakcji obywateli? Oczywiście, że nie.

Źródło: pikio.pl

 

 

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
98,40 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz