Home Kategorie Ludzie Wybrano Miss Polski 2020. Jednak to Joanna Liszowska skradła całe show.
34.07K

Wybrano Miss Polski 2020. Jednak to Joanna Liszowska skradła całe show.

Miss Polski 2020 to ważne wydarzenie w kalendarzu celebryckich imprez. Relacjonowana w Polsacie gala musiała mieć odpowiednią oprawę. Trzeba przyznać, że ta edycja naprawdę ją miała.

Zanim ogłoszono wyniki konkursu Miss Polski 2020 (w artykule dowiecie się kim jest Anna Maria Jaromin) najbardziej elektryzującym punktem w programie była prezentacja kreacji Joanny Liszowskiej. Zasiadająca w jury aktorka „Przyjaciółek” miała na sobie naprawdę odważną suknię.

W tym roku galę Miss Polski 2020 prowadził Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna.

O tytuł najpiękniejszej rywalizowały 23 dziewczyny. Trzeba przyznać, że wszystkie olśniewały urodą, ale tylko jedna będzie nosiła koronę Miss Polski 2020. Jest nią Anna Maria Jaromin.

Anna Maria Jaromin pochodzi z Katowic. Ma 22 lata. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne. Jest na specjalizacji psychokryminalistyka. Jej największą pasją jest jazda konna, którą trenuję od około 12 lat.

Anna maria Jaromin w 2015 roku wygrała Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałaby połączyć studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a jej największym marzeniem jest napisanie książki.

Transmisja Miss Polski 2020 roku rozpoczęła się na antenie Polsatu dokładnie o godzinie 20.00. Widzowie oczywiście zachwycali się finalistkami, ale nie tylko. Wśród gwiazd obecnych podczas finału Miss Polski 2020 była Joanna Liszowska. Trzeba przyznać, że to ona a nie dziewczyny walczące o tytuł Miss, skradła to show.

Aktorka Joanna Liszowska zasiadała w jury podczas konkursu Miss Polski 2020. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” zdecydowała się przyjść na galę we wspaniałej sukni. Liszowska prezentowała się w niej olśniewająco. Krój i kolor kreacji doskonale korespondowały z makijażem i fryzurą aktorki.

Delikatne zwężenie sukni w talii świetnie wyeksponowało kobiecą.

Imię i nazwisko zwyciężczyni warto zapamiętać, gdyż od momentu obwieszczenia światu, kim jest nowa Miss Polski 2020, zwyciężczyni wchodzi na celebryckie salony. Kto wie, może zrobi ona naprawdę zawrotną karierę, albo zdobędzie tytuł Miss Świata? Tego jej życzymy.

Źródło: fakt.pl

 

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
14,39 zł
17,99 zł
Oferta zakończona!
Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania za 17,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz