Home Kategorie Życie Kobieta odrywa liście od kalafiora po czym słyszy z ust kasjerki słowa, które zapamięta do końca życia
59.99K

Kobieta odrywa liście od kalafiora po czym słyszy z ust kasjerki słowa, które zapamięta do końca życia

Kobieta odrywa liście od kalafiora po czym słyszy z ust kasjerki słowa, które zapamięta do końca życia

Sklepy są już wyczulone na niecodzienne praktyki klientów. Jedna z kobiet postanowiła tuż przed zakupem oberwać liście z kalafiora, którego wybrała. Chciała zapłacić jak najmniej.

Sklepy to miejsca pracy, w których każdego dnia czekają na pracowników nowe wyzwania. Wszystko z uwagi na klientów, którzy dokonują zakupów w niecodzienny sposób. Wielu z nich korzysta z przedziwnych praktyk, które potrafią szokować.

Wielu Polaków kombinuje jak może, żeby udało się zaoszczędzić przy kasie. Handel w trakcie pandemii kwitnie, ponieważ sklepy spożywcze są cały czas otwarte. Sprzedawcy na brak pracy nie mogą narzekać, a tym bardziej, jeśli trafi się ciekawy klient.

Pani Agnieszka, która pracuje w jednym z najbardziej znanych dyskontów w Polsce, podkreśliła w rozmowie z portalem finanse.wp.pl, że o klientach można by było książkę napisać. Ich ciekawe pomysły na to, w jaki sposób przyoszczędzić, z pewnością dają pracownikom wiele frajdy, jednak muszą pamiętać, żeby mieć oczy dookoła głowy.

Sektor z warzywami oraz owocami, gdzie chodzi o wybieranie produktów na wagę to pole do popisu dla najbardziej cwanych klientów. To tam wymyślają oni takie akcie, że naprawdę bylibyście w szoku.

Pan Arkadiusz, pracujący w jednej z sieci spożywczych sklepów, przytoczył historię, która jest już prawdziwą legendą. – „Kobieta przed 50-tką na każdych zakupach obrywała liście z kalafiora i wrzucała je do skrzynki albo rozrzucała wokół. My to później musieliśmy sprzątać, żeby w sklepie nie było bałaganu- opowiada. – Po kilku takich sytuacjach koleżanka zwróciła klientce uwagę, że męczy się kompletnie bez sensu, bo przecież kalafior liczony jest od sztuki, a nie od kilograma. Więc nie musi obrywać liści, skoro nie zaoszczędzi. Kobieta zrobiła się purpurowa ze wstydu. Od tego czasu jej w sklepie nie widzieliśmy” – mówi Arkadiusz.

Żartem w środowisku sprzedawców jest oczekiwanie na klientów, którzy przyjdą do kasy z obranymi bananami czy pomarańczami. To dopiero pomogłoby zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Klienci naprawdę potrafią zaskoczyć swoimi pomysłami. Co do tego nie mamy żadnej wątpliwości.

Źródło: smakosze.pl

Do 26% zniżki na Lifting twarzy - nieoperacyjny w DC Beauty Studio
Do 26% zniżki na Lifting twarzy - nieoperacyjny w DC Beauty Studio
185,00 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Do 26% zniżki na Lifting twarzy - nieoperacyjny w DC Beauty Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
62
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz