Home Kategorie Zwierzęta Wjechał z takim impetem w gołębie, że je pozabijał. Wytropił go krakowski monitoring

Wjechał z takim impetem w gołębie, że je pozabijał. Wytropił go krakowski monitoring

Wjechał z takim impetem w gołębie, że je pozabijał. Wytropił go krakowski monitoring

Na Rynku Głównym w Krakowie, jadący na rowerze dostawca jedzenia wjechał w stado gołębi. Mężczyzna musiał poczuć, że uderza w zwierzęta, ale specjalnie nie przejął się ich krzywdą i pomknął dalej.

Niestety, ale w wyniku tego zdarzenia, dwa ptaki zginęły. O zdarzeniu informuje straż miejska z Krakowa. – „Było kilka minut po 15, gdy na jednym z monitorów pojawił się pędzący na rowerze kurier. Taki widok w Rynku Głównym nie jest niczym wyjątkowym, ale tym razem operator przecierał oczy ze zdumienia widząc jak dostawca wjeżdża w gołębie, po czym błyskawicznie znika z zasięgu kamer” – opisują strażnicy miejscy, którzy nie pozwolili, by kurier pozostał bezkarny.

Ich starania przyniosły błyskawiczny rezultat, choć trzeba przyznać, że było w tym trochę przypadku.  – „Mijała godzina od zdarzenia i gdy wydawało się, że już nie uda się go namierzyć, nagle znów pojawił się na ekranie. Właśnie zsiadł z roweru przy ulicy Grodzkiej i wszedł do restauracji. Szybkie info do dyżurnego, potem do najbliższego patrolu i już po chwili strażnicy byli w środku” – relacjonują strażnicy.

Zaskoczony kurier nie stawiał oporu, a strażnicy szybko przekazali go policjantom. Mundurowi badają sprawę, a mężczyzna nie usłyszał jeszcze zarzutów. Zostanie on jednak prawdopodobnie oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami.

Źródło: fakt.pl

 

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
Oferta zakończona!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz