Home Kategorie Ludzie Nowa dziewczyna Piotra Żyły podniosła ciśnienie Justynie. „Gorący weekend za nami”.
14.43K

Nowa dziewczyna Piotra Żyły podniosła ciśnienie Justynie. „Gorący weekend za nami”.

Dziewczyna Piotra Żyły pochwaliła się seksownym zdjęciem. „Czekamy na komentarz pani J.” – skomentowała jej post internautka. Czy Justyna zareaguje na zaczepkę?

Zdawało się, że nowy związek Justyny Żyły z tajemniczym A. wyciszy nieco byłą żonę Piotra Żyły. Zamiast publicznego prania brudów przez pewien czas skupiała się na relacjonowaniu w internecie swego szczęścia u boku nowego partnera. Ostatnio jednak wróciła do dawnych zwyczajów.

Zaczęło się od nieskładnego wpisu, który zamieściła w piątek wieczorem na swoim profilu. Z wywodu Justyny można było wywnioskować, że ma pretensje do byłego męża o to, że zabrał jej samochód. Jednocześnie nawiązała do obecnej partnerki byłego męża, Marceliny Ziętek. W niedzielę emocje wzięły jednak górę. Sfrustrowana Żyła posunęła się do tego, że swoje prywatne żale wylała na Instagramie dziennikarza, Macieja Kurzajewskiego.

Piotr Żyła nie skomentował pretensji swojej byłej żony, jednak oliwy do ognia dolała jego obecna partnerka, Marcelina Ziętek. Kobieta pochwaliła się udanym weekendem. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie zrobione na plaży, które opatrzyła sporo mówiącym opisem.

– „Gorący weekend za nami.”

W sobotę Piotr obchodził 34 urodziny. Mógł się nimi nacieszyć, bo w niedzielę nie brał udziału w konkursie skoków w Zakopanem. Dwa dni wcześniej został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. Piotr oglądał więc relację z konkursu w domowym zaciszu, a na Instagramie pochwalił się urodzinowymi prezentami – pianinem, które sprezentował sobie sam oraz złotym bażantem, którego dostał od TVP.

Tymczasem w sekcji komentarzy pod zdjęciem dziewczyny Piotra Żyły pokazującej nogi internautki dworują sobie z Justyny.

– „3,2,1… Czekamy na komentarz pani J.” – piszą wprost, nawiązując do żenujących wystąpień byłej żony skoczka.

Ktoś inny pokusił się o przeanalizowanie zachowania Justyny Żyły w mediach społecznościowych.

– „Ona na pewno ma problem z pogodzeniem się z sytuacja i się ciągle ośmiesza głupimi komentarzami. Dopóki nie przetrawi tego rozstania, będzie ciągle zatruwała życie byłego męża, jego nowej dziewczyny i niestety dzieci. Z pięknymi hasłami na ustach, że wszystko robi dla dzieci” – komentują internautka.

Jak rozwinie się ta sytuacja?

Źródło: instagram.com

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz