Home Kategorie Ludzie Kultowa niebieska kurtka Najmana sprzedana. Nie uwierzycie kto ją kupił.
8.43K

Kultowa niebieska kurtka Najmana sprzedana. Nie uwierzycie kto ją kupił.

Kultowa niebieska kurtka Najmana sprzedana. Nie uwierzycie kto ją kupił.

Zaczęło się od dziecinnej sprzeczki i niedoszłej „solówki”, a skończyło się na potężnym zastrzyku pieniędzy dla WOŚP. Ciekawa historia prawda?

Aukcję z „memiczną” kurtką Marcina Najmana wygrał „arcywróg” pięściarza, czyli Krzysztof Stanowski. Zapłacił za nią 5-cyfrową sumkę. Marcin Najman oddał słynną niebieską kurtkę na aukcję tegorocznej edycji WOŚP. Choć cena wywoławcza wynosiła 100 zł, to w ciągu zaledwie dwóch dni od rozpoczęcia licytacji jej cena podskoczyła do 9 950 zł. Ostateczna wylicytowana kwota okazała się o wiele wyższa. Wyniosła aż 20100 złotych. A kupił ją właśnie Stanowski.

Niebieską kurtkę Najmana wylicytował założyciel portalu Weszlo.com Krzysztof Stanowski. Pochwalił się tym faktem na swoim Twitterze. Pieniądze na kurtkę „częstochowskiego wojownika” zbierał na jeszcze nieskończonej zrzutce internetowej i jak widać udało mu się to, sama kurtka trafi zaś do muzeum Kanału Sportowego.

Przypomnijmy, że historia kurtki zaczęła się właśnie od niedoszłej solówki, na którą dziennikarza wyzwał pięściarz. Stanowski nie pojawił się o umówionej godzinie, a filmik, na którym Najman w niebieskiej kurtce na niego czeka, podbiły internet i stały się tematem wielu memów. Także ciekawe, że to kupił.

 

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
71,99 zł
89,99 zł
Oferta zakończona!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz