Home Kategorie Życie Skandal w pizzerii. Zamiast wałka do ciasta używał… członka. Klienci w szoku. „Gdzie jest sanepid?!”
190.40K

Skandal w pizzerii. Zamiast wałka do ciasta używał… członka. Klienci w szoku. „Gdzie jest sanepid?!”

Skandal w pizzerii. Zamiast wałka do ciasta używał… członka. Klienci w szoku. „Gdzie jest sanepid?!”

Pizzerie często chwalą się, że sekretem ich pizzy jest ciasto. Jak się okazuje, największą tajemnicą pizzerii w Murowanej Goślinie było to, co wyczyniał z ciastem jeden z pracowników.

Zboczeniec używał swojego członka, aby mieszać i wałkować ciasto, udając że odbywa stosunek seksualny z plackiem. Wiele wskazuje na to, że sanepid skontroluje lokal.

Pizza jest jedną z najbardziej znanych potraw na świecie. Mimo iż najważniejszym składnikiem jest placek drożdżowy, wiele lokali chwali się, że ich produkt jest wyjątkowy. Prawdziwy sekret jednak ukrywał się w Murowanej Goślinie, gdzie kucharz wkładał w swoją pracę nie tylko serce.

Jak widać na filmach, które zamieszczał zboczeniec, ugniatał on ciasto w dość osobliwy sposób. Nie dość, że robił to nago, to jeszcze nie używał do tego przyborów kuchennych, a swojego członka.

Jak informuje TVP, policja i sanepid nie otrzymały jeszcze żadnego zgłoszenia w sprawie. Mimo to, rzeczniczka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Poznaniu Cyryla Frankowska-Starzewska stwierdziła, że sanepid może rozpocząć kontrolę w tym lokalu związaną z obostrzeniami i przestrzeganiem przepisów sanitarnych.

Źródło: TVP Info

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
82
Ha ha
Ha ha
209
Wow
Wow
35
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
240

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz