Home Kategorie Ludzie Przyłapali Agatę Dudę oraz jej męża na gorącym uczynku. Wiele osób jest oburzonych tym co się stało
7.26K

Przyłapali Agatę Dudę oraz jej męża na gorącym uczynku. Wiele osób jest oburzonych tym co się stało

Przyłapali Agatę Dudę oraz jej męża na gorącym uczynku. Wiele osób jest oburzonych tym co się stało

Andrzej Duda po ciężkim tygodniu pracy wybrał się z żoną na domówkę do znajomych. Prezydent został przyłapany przez reporterów Super Expressu na przemieszczaniu się po ulicach Krakowa bez maseczki.

Andrzej Duda ma za sobą pracowity tydzień. W miniony piątek prezydent – w towarzystwie ministra edukacji Przemysława Czarnka – odpowiadał na pytania internautów dotyczące między innymi powrotu dzieci do szkół. Nic dziwnego, że wieczór był dla niego czasem relaksu.

Andrzej Duda i jego małżonka postanowili spędzić weekend w Krakowie. Para prezydencka miała w planach towarzyskie spotkanie ze znajomymi, na które udała się w późnych godzinach wieczornych. Jak donoszą dziennikarze Super Expressu, mieszkanie przyjaciół opuścili dopiero około 1:00 w nocy.

Mimo że jego żona dostosowała się do panujących zasad reżimu sanitarnego, głowa państwa nie zdecydowała się nawet na zasłonięcie nosa i ust szalikiem. Tak właśnie dba o zdrowie nas, Polaków.

Fotografie opublikowane przez Super Express wzbudziły ogromne kontrowersje wśród internautów. Komentujący są oburzeni, uważają, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, a lekceważący stosunek Andrzeja Dudy do kwestii bezpieczeństwa negatywnie wpływa na zaufanie obywateli wobec niego.

– „I bez maseczki pan prezydent. Tyle trąbi minister zdrowia o przestrzeganiu zasady: maseczka, dezynfekcja, dystans. A prezydent lekceważy przez takie działania ministra, a przede wszystkim nas, obywateli” – napisał jeden z internautów na facebookowym profilu „Super Expressu”.

– „Mój wirus jest lepszy niż twój…” – dodała gorzko jedna z czytelniczek „Plotka”, nawiązując do głośnego utworu zespołu Kult na temat wizyty Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu podczas wiosennego lockdownu.

Źródło: pikio.pl

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności układu za 29,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz