Home Kategorie Poruszające Ruszył proces strażnika miejskiego, który zabił ciężarną żonę

Ruszył proces strażnika miejskiego, który zabił ciężarną żonę

Ruszył proces strażnika miejskiego, który zabił ciężarną żonę

Przed Sądem Okręgowym w Bielsku-Białej ruszył proces Piotra S., który został oskarżony o zamordowanie ciężarnej żony. Mężczyzna zaprzecza jakoby działał, ze szczególnym okrucieństwem.

– „Piotr S. miał zabić swoją żonę 17 października 2019 roku. Kobieta była wówczas w szóstym miesiącu ciąży. Mężczyzna został oskarżony nie tylko o zamordowanie żony ze szczególnym okrucieństwem, ale także o to, że doprowadził do przerwania ciąży. Śledczy zarzucają mu także, że znęcał się nad swoją partnerką, bijąc ją, grożąc jej śmiercią i wyzywając” – pisze serwis wiadomosci.com.

Piotr S. i Izabela S. wzięli ślub w 2010 roku. Para starała się o dziecko, jednak miała z tym problemy, dlatego konsultowała sprawę z lekarzami. Mężczyzna przyznał przed sądem, że cieszył się, iż będzie mieć z żoną upragnione dziecko.

– „Wszystko pogorszyło się po śmierci mojego taty w czerwcu 2019 roku. Zacząłem się wtedy oddalać się od żony, bo małżonka robiła awantury o koszty pogrzebu. (…) Była już wtedy w ciąży. Uważaliśmy bardzo, żeby nie stracić kolejnego dziecka. Z początku żona nikomu nie mówiła, że jest w ciąży, bo gdyby je utraciła, byłby to cios. Nie chciała mówić szczególnie mojej rodzinie” – mówił Piotr S.

– „Żona wdała się w romans. Awantury od września zaczęły się nasilać. Czasem żądała rozwodu. Mówiła, że dziecko nie jest moje. Chciała, żebym się wyprowadził. Groziła mi założeniem „niebieskiej karty”. Do dnia zdarzenia nie uderzyłem żony” – zeznawał Piotr S., cytowany przez RMF FM.

Po zabójstwie żony, Piotr S. zgłosił policji jej zaginięcie. Mundurowi mieli wątpliwości, czy mężczyzna mówi prawdę. Dwa dni po śmierci ciężarnej kobiety, przypadkowy przechodzień znalazł jej ciało w lesie pod Będzinem. Piotr S. szybko został aresztowany, gdyż już następnego dnia.

– „Początkowo mężczyzna kwestionował zabójstwo i był przekonany o tym, że jego żona zaginęła. Po okazaniu dowodów, które policja zgromadziła, podejrzany przyznał się do zarzutu zabójstwa. Motywem był konflikt małżeński” – powiedział Bogusław Strządała.

Źródło: fakt.pl

 

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 300 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz