Home Kategorie Ludzie Dziewczyna Piotra Żyły odpowiada na wulgarne komentarze… Justyny? „Ten jad w końcu was wykończy!”
8.90K

Dziewczyna Piotra Żyły odpowiada na wulgarne komentarze… Justyny? „Ten jad w końcu was wykończy!”

Partnerka Piotra Żyły, Marcelina Ziętek, pokazała komentarze, jakie otrzymała na Instagramie od fikcyjnego konta. Ciekawe, kto mógł je napisać?

Kilka dni temu Justyna Żyła narzekała na Instagramie na swojego byłego męża i jego obecną partnerkę, mówiąc, że skoczek i jego ukochana zabrali jej auto. Później skarżyła się na swój niedostatek również na profilu Macieja Kurzajewskiego, który oznaczył Piotra w poście.

– „Maćku, a może masz samochód albo transport dla naszej Karolinki do szkoły od poniedziałku, Wasz idol nas go pozbawił…” – napisała rozgoryczona Justyna dwa dni temu, komentując wpis dziennikarza.

Co ciekawe, Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły, skarży się, że od dwóch dni zalewa ją fala nieprzychylnych komentarzy, które pochodzą z fikcyjnych kont. Dziewczyna Piotra wygłosiła nawet specjalne „orędzie”.

– „Od gdzieś dwóch dni na moim profilu pojawia się dużo negatywnych komentarzy, jednak te komentarze są wszystkie z fikcyjnych kont, więc apel, zaprzestańcie tworzyć fikcyjne konta i obrażać mnie. Naprawdę mi to nic nie robi, bo jedynie, jaką krytykę mogę przyjąć, to od osób mi najbliższych, reszta mnie w ogóle nie dotyka. Więc jedyne co, no to tworzyłam Instagrama już bardzo dawno temu… I nie pozwolę sobie, żeby ktoś tam mnie obrażał i zamieszczał treści, których ja nie chcę. Więc jeżeli komuś nie pasuje, to co zamieszczam, czy moja osoba, to po prostu mnie nie obserwujcie. Bądźmy dla siebie mili, a nie takim jadem… Bo ten jad w końcu was wykończy! Po co? Po co tak żyć?” – stwierdziła Ziętek.

– „A no i wszystkie konta fikcyjne blokuję, bo nie toleruję takich osób, które się podszywają, nie umiejąc napisać czegoś wprost i podpisać się imieniem i nazwiskiem” – wyznała Marcelina z uśmiechem.

Później określiła obecną sytuację „cyrkiem” i dosadnie zasugerowała, kto może być odpowiedzialny za takie komentarze.

– „Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji. Oczywiście podjęłam kroki, żeby prawda nareszcie zagościła w tym cyrku. Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty! Stop!” – dodała.

Źródło: instagram.com

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz