Home Kategorie Ludzie Bohater “Chłopaków do Wzięcia” jest w ciężkim stanie. Pod respiratorem walczy o każdy oddech

Bohater “Chłopaków do Wzięcia” jest w ciężkim stanie. Pod respiratorem walczy o każdy oddech

Bohater “Chłopaków do Wzięcia” jest w ciężkim stanie. Pod respiratorem walczy o każdy oddech

Bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów popularnego programu Chłopaki do wzięcia. Portal pomponik.pl informuje, że pan Stanisław, tata Marcina przebywa w szpitalu, a jego stan jest ciężki.

Pan Stanisław już od kilkunastu dni jest podłączony do respiratora. Od początku udziału w programie powtarzał, że marzy, aby jego syn ułożył sobie życie. – “Chciałbym jeszcze widzieć, jak się Marcinowi życie ułoży, kiedy ja oczy zamknę, a myślę, że to już niedługo będzie” – mówił.

– “Kochani potrzebujemy teraz od was wsparcia!!!!! W tym poście nie ma miejsca na hejt czy heheszki… Tata Marcina przebywa teraz w stanie krytycznym w szpitalu Covidowym. Jest podłączony do respiratora. Jedyne co teraz nam zostaje to modlitwa, bo stan naprawdę jest krytyczny” – czytamy we wpisie.

Wpis miał skomentować sam Marcin. Przyznał, że jego ukochany tata już od 21 dni przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

– “Jest podłączony do respiratora już 13 dobę. Walczy o życie 21 dni w szpitalu na OIOM” – napisał Marcin, jak informuje wcześniej wspomniany portal.

Pan Stanisław jest jedną z najbardziej lubianych postaci w programie. Bardzo podkreśla, że zależy mu na szczęściu syna, a swoją synową traktowałby jak królową. Zapewniał, że chętnie pomagałby w opiece nad wnukami.

– “Tak mi trochę ojca szkoda, tak się o mnie troszczy, niedługo może zabraknąć go” –  wyznał Marcin w jednym z odcinków.

Oczyszczanie skóry twarzy
Oczyszczanie skóry twarzy
39,99 zł
120,00 zł
71 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz za 39,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz