Home Kategorie Poruszające Wraca sprawa Iwony Wieczorek: W sieci pojawiły się naprawdę szokujące nagrania

Wraca sprawa Iwony Wieczorek: W sieci pojawiły się naprawdę szokujące nagrania

Wraca sprawa Iwony Wieczorek: W sieci pojawiły się naprawdę szokujące nagrania

Na początku stycznia w sieci pojawił się trzeci film użytkownika Henry Chinaski, który ma nawiązywać do sprawy Iwony Wieczorek. Materiał jest naprawdę szokujący.

Pierwsze z tajemniczych nagrań ukazało się na Youtubie w 2019 roku. Zostało nazwane „Ivona”. Kolejne można było znaleźć pod tytułem „Mężczyzna z ręcznikiem”. W styczniu 2021, w popularnym serwisie zamieszczono kolejny materiał z serii, tym razem nazwany „Podnieta”. Wideo zamieszcza użytkownik kryjący się pod nazwą Henry Chinaski.

Materiały zawierają treści dla ludzi o mocnych nerwach: próbę ukrycia damskich zwłok w lesie, uwięzioną osobę w pobliżu zalanego kanału oraz schowane w lesie ciało kobiety.

Materiały zgłosił do KWP w Gdańsku Janusz Szostak, dziennikarz śledczy zajmują się sprawą Iwony Wieczorek.

– „Przekazywałem te nagrania do KWP w Gdańsku, ale nie doczekałem się żadnej reakcji. Teraz wysłałem te filmiki również do Archiwum X. Ktoś powinien z tym człowiekiem porozmawiać […] Autor tych filmów prowokuje, inscenizuje pewne zdarzenia nawiązujące do sprawy Iwony Wieczorek. Na jednym z nagrań są buty, które wyglądają, jak te Iwony, które pożyczyła od mamy, i w których poszła na ostatnią dyskotekę. Na filmie wyglądają na zniszczone. Myślę, że autor nie ma wiedzy na temat zaginięcia Iwony, lecz ma problemy psychiczne i jest to jakaś koszmarna gra” – stwierdził w rozmowie z Faktem.

Dodał też, że wie kto stoi za tą publikacją:

– „Z moich ustaleń wynika, że jest to były dziennikarz jednej z gazet na Warmii. Zdradziło go wiele rzeczy, m.in. dosyć charakterystyczny tatuaż na dłoni, który robi pewne studio w Olsztynie. To człowiek, który zna się na filmowaniu i montażu” – stwierdził.

Źródło: esopot.pl

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz