Home Kategorie Poruszające Przechadzał się ulicami z odciętą głową, owinięty ludzkimi wnętrznościami. W jego mieszkaniu odnaleziono ciała dwóch mężczyzn.

Przechadzał się ulicami z odciętą głową, owinięty ludzkimi wnętrznościami. W jego mieszkaniu odnaleziono ciała dwóch mężczyzn.

W Odessie na południu Ukrainy zatrzymano mężczyznę, który chodził ulicami miasta z odciętą głową i był owinięty ludzkimi wnętrznościami. Najprawdopodobniej zabił dwóch mężczyzn, w tym swojego ojca.

Lokalna policja poinformowała, że trafiło do niej zgłoszenie w sprawie mężczyzny, który chodził po jednej z ulic Odessy z głową w ręku. Po przybyciu na miejsce i przeszukaniu jego mieszkania, odnaleziono ciała dwóch mężczyzn.

Interfax-Ukraina podaje, powołując się na kanał departamentu biura śledczego na Telegramie, że jedną z ofiar mężczyzny był jego ojciec. Według policji podejrzany chodził po ulicy owinięty ludzkimi wnętrznościami. Poinformowano też, że jednemu z zabitych morderca rozciął jamę brzuszną, a drugiemu odciął głowę.

Mężczyzna został zatrzymany. Jest podejrzewany o podwójne zabójstwo.

Źródło: PAP

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
95,99 zł
119,99 zł
Oferta zakończona!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz