Home Kategorie Życie 17 lat temu ucięli głowę własnej siostrze a dziś prowadzą pensjonat w Zakopanem
13.52K

17 lat temu ucięli głowę własnej siostrze a dziś prowadzą pensjonat w Zakopanem

17 lat temu ucięli głowę własnej siostrze a dziś prowadzą pensjonat w Zakopanem

Planujesz urlop w Zakopanem? Sprawdź, od kogo wynajmujesz pokoje! Jak donosi Dziennik Zachodni, w Zakopanem, mieście partnerskim Sopotu, funkcjonuje pensjonat prowadzony przez morderców.

Historię pensjonatu nagłośniła w ostatnim czasie jedna z użytkowniczek popularnej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników Zakopanego. Na historię braci-morderców kobieta natrafiła przypadkiem, szukając pokoju na wynajem w serwisie booking.com.

Bracia prowadzący popularny obiekt turystyczny to mordercy, którzy w 2003 roku wpierw pozbawili życia własną siostrę, a później odcięli jej głowę. Sprawa wyszła na jaw kilka miesięcy po dokonaniu brutalnego morderstwa. Wpadli, bo chcieli wykopać ciało, aby przenieść je w inne miejsce.

– „Zrobili to, bo w „Tygodniku Podhalańskim” wyczytali, że ich matka (z którą zerwali kontakty) wynajęła jasnowidza, a ten wskazał miejsce ukrycia ciała” – podaje Dziennik Zachodni.

Działania policji i prokuratury doprowadziły do skazania obu mężczyzn. Pierwszy, który dokonał morderstwa, odsiedział wyrok 12 lat pozbawienia wolności, zaś drugiego skazano na cztery lata więzienia za zacieranie śladów i utrudnianie śledztwa. Wyszedł po trzech za dobre sprawowanie. Dziś obaj bracia są wolni i prowadzą o dziwo, popularny pensjonat. Jego popularność wynika z niskich cen. Nie uważacie, że to chore?

Źródło: esopot.pl

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
31

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz