Home Kategorie Ludzie Ten film bije rekordy popularności. Chuck Norris zwrócił się do Jurka Owsiaka.

Ten film bije rekordy popularności. Chuck Norris zwrócił się do Jurka Owsiaka.

Ten film bije rekordy popularności. Chuck Norris zwrócił się do Jurka Owsiaka.

Jurek Owsiak znany jest nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Do prezesa WOŚP zwrócił się w krótkim filmie Chuck Norris!

Amerykański gwiazdor pogratulował Owsiakowi prowadzenia tak wielkiej działalności, która od lat pomaga ratować życie i zdrowie dzieci.

Norris nie krył swojego uznania dla pracy Fundacji, która od niemal 30 lat pomaga służbie zdrowia. Aktor nagrał krótki film, który opublikowali w sieci bracia Collins. To właśnie słynne rodzeństwo opowiedziało aktorowi o działalności organizacji Jerzego Owsiaka.

– „Cześć Jurek i Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy! Bracia Collins powiedzieli mi, ile robicie dla dzieciaków w Polsce już przez 29 lat. Wow! Świetna robota” – mówił w nagraniu Chuck Norris.

– „Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne” – dodał amerykański gwiazdor.

Słowa Strażnika Teksasu poparli też Grzegorz i Rafał Collins, którzy po raz kolejny wsparli zbiórkę WOŚP. W tym roku na licytację autorzy „Odjazdowych bryk braci Collins” znowu przekazali wyjątkowe auto.

– „Chcemy wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie” – podkreślili bracia Collins.

Bracia Collins od 2 lat przekazują na licytacje WOŚP niezwykłe samochody. W 2019 roku był to Rolls-Royce Silver Shadow, który wylicytowano za 211 tys. zł. Rok później przekazali słynne serialowe auto Davida Hasselhoffa, czyli KITT z „Nieustraszonego”. Ten pojazd został sprzedany za 186 tys. zł.

W tym roku znane rodzeństwo, we współpracy z Chuckiem Norrisem, przygotowało na aukcję replikę samochodu serialowego Strażnika Teksasu. Kulisy powstania pojazdu można zobaczyć na youtubowym kanale braci Collins.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bracia Collins (@braciacollins)

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności układu za 29,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz