Home Kategorie Ludzie Magda Gessler ma wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Rozczulające nagranie pojawiło się w sieci.

Magda Gessler ma wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Rozczulające nagranie pojawiło się w sieci.

Magda Gessler ma wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Rozczulające nagranie pojawiło się w sieci.

Magda Gessler na wspólnym nagraniu z maleńką wnuczką. Lara opublikowała filmik na Instagramie z okazji Dnia Babci. Niewiarygodne, co wyprawia na nim uwielbiana restauratorka.

Magda Gessler od lat utrzymuje wysoką pozycję w czołówce polskich gwiazd. Ostre, nierzadko kontrowersyjne wypowiedzi i komentarze restauratorki, a przede wszystkim charyzma i niepowtarzalna osobowość, pomogły jej zjednać wokół siebie prawdziwą armię sympatyków, którzy z zaciekawieniem śledzą jej życie prywatne i zawodowe. Odkąd gwiazda TVN po raz pierwszy została babcią, zainteresowanie jej osobą tylko wzrosło. A trzeba przyznać, że Magda Gessler świetnie sprawdza się w roli babci.

Dokładnie trzy miesiące temu na świat przyszła pierwsza córka Lary Gessler i jednocześnie pierwsza wnuczka gospodyni Kuchennych Rewolucji. Całe życie Gesslerów w kilka chwil wywróciło się do góry nogami. A wnuczka jest całą miłością swojej babci.

– „Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi. Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu… Taką rozczuloną i przejęta. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie” – napisała pod filmem, córka Magdy Gessler.

Opublikowany przez Larę materiał chwyta za serce. Widać na nim najbardziej szaloną stronę Magdy Gessler, która zabawia Nenę swoimi bujnymi blond lokami. Dziewczynka zachodzi od śmiechu i cały czas obserwuje babcię. Pod postem pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy i trudno się dziwić. To naprawdę świetna babcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Źródło: swiatgwiazd.pl

 

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
Oferta zakończona!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz