Home Kategorie Ludzie Jedna z najmłodszych babć w showbiznesie. Zdradzamy ile miała lat kiedy na świat przyszedł jej wnuczek
3.51K

Jedna z najmłodszych babć w showbiznesie. Zdradzamy ile miała lat kiedy na świat przyszedł jej wnuczek

Jedna z najmłodszych babć w showbiznesie. Zdradzamy ile miała lat kiedy na świat przyszedł jej wnuczek

Agata Młynarska jest uznawana za jedną z najmłodszych babć polskiego show-biznesu. Pierwszą ze swych wnuczek powitała na świecie w wieku zaledwie 46 lat. To bardzo szybko.

Dziennikarka Agata Młynarska znajduje się na czele listy najmłodszych babć polskiego show-biznesu. Do jej stworzenia serwis Plejada zainspirowała dzisiejsze święto „Dnia Babci” oraz zbliżający się „Dzień Dziadka”. Pierwsza z wnuczek kobiety przyszła na świat, gdy ta miała 46 lat. O czym nie każdy wie, w 2016 roku Agata Młynarska otrzymała oficjalne miano “Honorowej babci”, które nadała jej Fundacja “Żyj z pasją”.

Bycie babcią trzech wnuczek to prywatna rola w życiu Agaty Młynarskiej. Telewidzowie doskonale znają jej postać z udziału w takich produkcjach jak “Bez tabu” czy “Eureko, ja to wiem!”.

Tuż obok Agaty Młynarskiej na liście “najmłodszych babć i dziadków” Polskiego show-biznesu znalazła się Grażyna Szapołowska. 66-letnia gwiazda została babcią, będąc zaledwie o rok starszą od Agaty Młynarskiej (miała wówczas 47 lat).

Niewiele później, licząc w przeżytych latach, swój debiut w roli babci zaliczyła Beata Kozidrak. Miała 50 lat, kiedy urodził się jej wnuk.

Listę zasilają również znani w polskim show-biznesie dziadkowie. Do ich grona należy między innymi Zenon Martyniuk.

Wokalista zespołu “Akcent” niedawno powitał na świecie swą pierwszą wnuczkę Laurę. Miał wtedy 50 lat. Młodym dziadkiem jest również Krzysztof Hołowczyc. Trzeba przyznać, że jego wnuczek ma ciekawe imię, Alabama.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
55,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz