Home Kategorie Życie Policjantka próbowała ukraść alkohol w Biedronce
6.10K

Policjantka próbowała ukraść alkohol w Biedronce

Policjantka próbowała ukraść alkohol w Biedronce

Policjantka próbowała ukraść część towaru, w tym alkohol – whisky i wino, w Biedronce w zachodniej części Krakowa. Wezwanym na miejsce przez ochronę funkcjonariuszom tłumaczyła się roztargnieniem.

36-letnia policjantka jest zatrudniona w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie. Kobieta ma stopień młodszego aspiranta i pełniła funkcję zastępcy dyżurnego, od kilku miesięcy nie pojawiała się w pracy.

Według informacji przekazanych przez policje, 36-latka w czasie zakupów miała nie zapłacić w kasie samoobsługowej za część towaru, w tym za whisky i wino, leżącego na wózku. Sytuację zauważył ochroniarz, który ujął kobietę i przekazał ją wezwanym na miejsce policjantom. Ustalono za zapłaciła ona za część zakupów.

Dowodem w prowadzonych postępowaniach policji ma być monitoring i przesłuchania świadków.

W sprawie postępowanie wyjaśniające prowadzi V Komisariat Policji w Krakowie, z kolei postępowanie dyscyplinarne przeciwko kobiecie prowadzi zatrudniająca ją komenda powiatowa. – „Wszystko jest w toku” – powiedziała oficer prasowa tej komendy Justyna Fil.

Podejrzewana o popełnienie nie została jeszcze przesłuchana – tym samym nie złożyła formalnych wyjaśnień i nie usłyszała zarzutów. – „Po weryfikacji okoliczności zdarzenia i wyjaśnieniu wątpliwości rozważone zostanie skierowanie wniosku o ukaranie za wykroczenie do sądu” – wyjaśnił rzecznik komendy miejskiej.

Źródło: fakt.pl

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
15,99 zł
19,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz