Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć 3-tygodniowego niemowlęcia. Jego rodzice byli kompletnie pijani.

Tragiczna śmierć 3-tygodniowego niemowlęcia. Jego rodzice byli kompletnie pijani.

Tragiczna śmierć 3-tygodniowego niemowlęcia. Jego rodzice byli kompletnie pijani.

Nie żyje trzytygodniowe dziecko. Rodzice chłopca byli pod wpływem alkoholu, zostali zatrzymani. Przyczyny śmierci noworodka bada Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie).

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że do śmierci niemowlaka miało dojść w nocy z wtorku na środę w mieszkaniu przy ul. Przemysłowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Nad ranem rodzice chłopca 27-letnia Monika P. i jej partner Michał K. po przebudzeniu stwierdzili, że dziecko, które spało razem z nimi, nie daje oznak życia.

– “Na miejsce zostało wezwane pogotowie oraz policja. Na ciele dziecka nie stwierdzono obrażeń” –  przekazała rzeczniczka piotrkowskiej prokuratury Magdalena Czołnowska-Musioł.

Zatrzymano rodziców, którzy byli pod wpływem alkoholu. Pobrano od nich krew do badań na zawartość środków odurzających.

“Przeprowadzone badania zawartości alkoholu we krwi dały wynik pozytywny u obojga rodziców – u Moniki P. – 0,21 mg/l, a u Michała K. 0,27 mg/l. Śledztwo zostało wstępnie zakwalifikowane jako nieumyślne spowodowanie śmierci z art. 155 kodeksu karnego” – dodała rzeczniczka. Za ten czyn grozi im do pięciu lat więzienia.

Przebieg i przyczyny zdarzenia mają pomóc ustalić wyniki sekcji zwłok dziecka. To może mieć też wpływ na zasadność przedstawienia zarzutów. Nie zmienia to jednak faktu, że niektórzy nie powinni być rodzicami.

Źródło: fakt.pl

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
149,99 zł
600,00 zł
61 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi za 149,99 zł w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy (zamiast 600 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz