Home Kategorie Poruszające Szokujące sceny w polskim sklepie. Pobił seniora a na koniec zrobił okropną rzecz

Szokujące sceny w polskim sklepie. Pobił seniora a na koniec zrobił okropną rzecz

Szokujące sceny w polskim sklepie. Pobił seniora a na koniec zrobił okropną rzecz

Mężczyzna wszedł do sklepu osiedlowego nie dość, że bez maseczki, to jeszcze w trakcie godzin dla seniorów. Zaatakował on seniora, który zwrócił mu uwagę.

Do porażających scen doszło w piątek 22 stycznia na warszawskim Mokotowie. Do sklepu przy ulicy Batorego mniej więcej o godzinie 10:50 wszedł mężczyzna, który za nic miał sobie obowiązujące w całym kraju przepisy. Nie tylko nie miał na sobie obowiązkowej maseczki, ale również był to środek godzin dla seniorów, wedle których w sklepach mogą być obsługiwane jedynie osoby po 60. roku życia.

Mężczyzna bez pardonu wszedł do sklepu, co nie uszło uwadze starszemu klientowi, który właśnie robił zakupy. 70-latek widząc tak jawne pogwałcenie przepisów nie omieszkał zwrócić uwagi mężczyźnie. Nie mógł przewidzieć, że skończy się to dla niego w tak tragiczny sposób.

Gdy powiedział, że brak maseczki jest zagrożeniem dla niego i innych starszych osób, w odpowiedzi został uderzony pięścią w twarz. Cios był tak silny, że nos seniora uległ złamaniu. Mężczyzna powiedział, że zadzwoni po policję co było błędem. Bowiem napastnik postanowił go jeszcze kopnąć. Na odchodne zagroził jeszcze, że jeżeli senior wezwie policję, to znajdzie go i zabije. Nikt nie pomógł seniorowi.

Na miejsce wezwana została jednak policja, która poszukuje sprawcy ataku. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego lub jego obecnego miejsca pobytu, ewentualnie były świadkami całego zdarzenia, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie.

Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 28 lub w formie elektronicznej, pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

– „Sprawca był wysoki, dobrze zbudowany, na twarzy miał zarost oraz okulary w białych oprawkach. W dniu zdarzenia ubrany w ciemne spodnie, ciemną dłuższą kurtkę oraz kaszkiet” – informuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Źródło: pikio.pl

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz