Home Kategorie Ludzie Niepokojące wieści o Małyszu i jego żonie. Nikt nie spodziewał się tak szybkiego końca
48.59K

Niepokojące wieści o Małyszu i jego żonie. Nikt nie spodziewał się tak szybkiego końca

Niepokojące wieści o Małyszu i jego żonie. Nikt nie spodziewał się tak szybkiego końca

Adam Małysz i jego żona Izabela prowadzili wspólnie biznes w branży turystycznej. Jak można jednak sprawdzić teraz w internecie, to już jest koniec.

Adam Małysz po przejściu na sportową emeryturę zajął się prowadzeniem wielu różnych biznesów. Jednym z nich były Apartamenty u Małyszów, którymi zajmował się razem z żoną Izabelą. Oferta cieszyła się dużym powodzeniem wśród turystów, jak się jednak okazuje, być może nigdy więcej nie będą oni mogli już z niej skorzystać. Smutne wieści obiegły właśnie media.

Na gości czekały wspaniałe luksusy, m.in. przeszklony basen w wielkim, pełnym zieleni ogrodzie, w którym można było spędzić mnóstwo wspaniałych chwil, ciesząc się słońcem, ciszą i pełnym relaksem. Ponadto do dyspozycji gości były takie udogodnienia jak plac zabaw, przestronny taras czy prywatny parking.

– „Uwaga, uwaga! Z przyjemnością zapraszamy do dwóch nowoczesnych i komfortowych apartamentów przygotowanych w naszym dawnym domu przy ulicy Bukowej w Wiśle. Dużo przestrzeni, udogodnień i spokoju. Jeszcze raz gorąco zapraszam!” – pisał swego czasu Orzeł z Wisły na swoim profilu na Facebooku.

Chociaż miejsce nie należało do tanich, bowiem za nocleg dla 4 osób trzeba było zapłacić od 450 do 600 zł, to cieszyło się dużym uznaniem wśród osób, które podczas wakacji nie muszą liczyć się z każdym groszem. W końcu był to synonim luksusu.

Niestety, wyszukiwanie w internecie ich oferty potwierdziło przykre informacje: to koniec. Chcąc znaleźć wolne terminy, ewentualnym chętnym pojawia się smutna wiadomość: zamknięte na stałe. Co więcej, oferta zniknęła również z popularnych serwisów oferujących różne noclegi.

Nawet wchodząc na oficjalną stronę Apartamentów u Małyszów, pojawia się tylko wyszukiwarka proponująca inne noclegi w Wiśle. Szkoda, bo to były naprawdę urocze noclegi, doceniane przez turystów.

Źródło: pikio.pl

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
95,99 zł
119,99 zł
Oferta zakończona!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz