Home Kategorie Życie Skandal w Radomiu. Szpital zgubił pacjenta. Mężczyzna zmarł.

Skandal w Radomiu. Szpital zgubił pacjenta. Mężczyzna zmarł.

Skandal w Radomiu. Szpital zgubił pacjenta. Mężczyzna zmarł.

Radomska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie 70-latka, który zmarł po kilku dniach pobytu w szpitalu. Pacjent trafił na SOR, jednak nikt się nim nie zajął. A szpital zgłosił jego zaginięcie.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na początku grudnia w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, znanym także jako szpital na Józefowie. Pracownicy placówki medycznej mieli “zgubić” 70-letniego pacjenta. Kiedy udało się go odnaleźć, był już w bardzo złym stanie.

Z ustaleń biegłych wynika, że 70-latek z silnymi dolegliwościami żołądkowymi został przywieziony karetką na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR), gdzie miał czekać na konsultację lekarską. Po kilku godzinach pracownicy szpitala zawiadomili jednak policję, że pacjenta nigdzie nie ma i prawdopodobnie opuścił on lecznicę. O zdarzeniu poinformowano także rodzinę chorego.

Niesamowite i zarazem szokujące jest to, jak szpital mógł w ogóle dopuścić do takiej sytuacji. Oczywiście, sprawę zajmie się prokuratura i mamy szczerą nadzieje, że osoby odpowiedzialne za tą  sytuację, zostaną należycie ukarane.

Źródło: wp.pl

 

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
149,99 zł
600,00 zł
62 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi za 149,99 zł w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy (zamiast 600 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz