Home Kategorie Ludzie Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej pokazał zdjęcie. Fani są w szoku. Odebrało im mowę.
30.94K

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej pokazał zdjęcie. Fani są w szoku. Odebrało im mowę.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej pokazał zdjęcie. Fani są w szoku. Odebrało im mowę.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej pochwalił się zaskakującym zdjęciem. Fani są w szoku. Kuba Badach opublikował fotkę, na której wygląda jak… dziadek.

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż są jedną z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo zasłynęło swoim poczuciem humoru, które zachwyca i zadziwia fanów. Tym razem było podobnie.

Kuba Badach jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Dzieli się tam nowymi zdjęciami, na których pokazuje jak spędza czas. Ostatni wpis przebił jednak wszystko.

Na jego koncie pojawiło się zdjęcie z jego postarzałym wizerunkiem. W ten sposób muzyk postanowił uczcić Dzień Dziadka. Jak na seniora przystało ma siwe włosy, brodę i głębokie zmarszczki.

Dodatkowe lata nie zabrały mu jednak powalającego uśmiechu, który bije z okładki czasopisma AudioPlay, któremu udzielił kiedyś wywiadu. Kuba postanowił wziąć stary numer magazynu, na którym widnieje jego zdjęcie i trochę je przerobić. Efekt jest powalający.

– „Z okazji Dnia Dziadka pragnę zaprezentować, jak planuję wyglądać już niedługo. A przepisy, nie tylko na produkcję, będę publikował w Pani Domu” – napisał na Instagramie.

Zdjęcie i żart Badacha spotkały się z pozytywnym odbiorem. Jego obserwujący w komentarzach pisali, jak widzą go w roli dziadka. Niektórzy sądzili nawet, że jest podobny do swojego teścia, Aleksandra Kwaśniewskiego.

– „Podobny do teścia… To prawda, że córki szukają kopii tatuśka.”

– „No Mr Badach… Jeśli z takim lookiem pójdziesz pan w ślady teścia, to znów wygra mój prezydent, i znów będzie przepiękna pierwsza dama Kwaśniewska.”

– „Przez moment myślałam, że to Aleksander Kwaśniewski.”

– „Wypisz wymaluj teść” – można przeczytać w komentarzach.

Źródło: instagram.com

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
Oferta zakończona!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz