Home Kategorie Ludzie Zalany łzami Jakimowicz wydał oświadczenie. „Zniszczyliście część mojego życia”.

Zalany łzami Jakimowicz wydał oświadczenie. „Zniszczyliście część mojego życia”.

Zalany łzami Jakimowicz wydał oświadczenie. „Zniszczyliście część mojego życia”.

Jarosław Jakimowicz w programie „W kontrze” w TVP Info odniósł się do oskarżeń, które pojawiły się ostatnio wobec jego osoby.

Jarosław Jakimowicz od jakiegoś czasu jest na ustach wszystkich. Autor książki „Dziewczyny z Dubaju”, Piotr Krysiak, 18 stycznia zamieścił na Facebooku wpis, w którym opisał sprawę rzekomego gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation w lutym 2020. Według niego, przestępstwa miał dopuścić się „gwiazdor TVP Info”, ale nie zdradził jego nazwiska.

Jakimowicz szybko zareagował na wpis, podkreślając, że nie ma z tym nic wspólnego. Przedstawił też swoją wersję oraz mówił o świadkach i nagraniach, co miałoby dowodzić jego niewinności. Teraz wydał też specjalne oświadczenie.

Krótko po wpisie Krysiaka Jakimowicz złożył do sądu dwa pisma przeciwko niemu. W pierwszym nawołuje dziennikarza do opublikowania na własny koszt oświadczenia z przeprosinami, a w drugim wystosował prywatny akt oskarżenia. W programie „W kontrze” w TVP Info zalany łzami Jakimowicz wydał kolejne oświadczenie w sprawie.

– „Zniszczyliście część jakąś mojego życia. Zniszczyliście część życia mojej rodziny, moich dzieci, moich przyjaciół, ale ja udowodnię w sądzie swoją niewinność, bo prawda jest jedna – jestem niewinnym człowiekiem. Nie zniszczycie mi życia” – mówił z trudem powstrzymując łzy.

Towarzysząca mu Magdalena Ogórek stwierdziła, że Jakimowicz mógł liczyć na wsparcie. Wtedy dziennikarz wystosował podziękowania.

– „Proszę państwa, dziękuję. Wsparcie jest przeolbrzymie, wsparcie jest od was – widzów. Pytacie, dopominacie się, kiedy wrócę do „Jedziemy”, kiedy zobaczycie mnie znowu „W kontrze”. Dziękuję za to” – mówił.

Jakimowicz zwrócił się też do swoich pracodawców, dziękując za wsparcie i wyrozumiałość, a przede wszystkim za wiarę w jego niewinność.

– „Dziękuję moim pracodawcom za to, że mogę tutaj siedzieć. Dziękuję panu dyrektorowi za to, że mi wierzy. Dziękuję mojej rodzinie, dziękuję znajomym, którzy piszą setki i dziesiątki wiadomości, pocieszając. Dziękuję tym wszystkim, którzy do mnie piszą: „Nie zgadzam się z tobą, nie lubię cię, zmieniłeś się, nie akceptuję twoich poglądów, ale znam cię 15, 16, 30 lat i wiem, że być nigdy tego nie zrobił”. Bo, proszę państwa, ja bym nigdy w życiu tego nie zrobił. Jestem niewinny i udowodnię to w sądzie” – dodał.

Źródło: plotek.pl

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
31
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz