Home Kategorie Niesamowite Przepowiednia ojca Pio o apokalipsie. Prawdziwa wizja końca świata

Przepowiednia ojca Pio o apokalipsie. Prawdziwa wizja końca świata

Przepowiednia ojca Pio o apokalipsie. Prawdziwa wizja końca świata

Jaki będzie koniec świata i kiedy on nastąpi? Takie pytania ludzie zadają sobie od niepamiętnych czasów. Przepowiedni było wiele, a jedną z nich wypowiedział słynny ojciec Pio.

Przepowiednie dotyczące końca świata prezentowała już niezliczona liczba proroków i jasnowidzów. Według ostatniej księgi Nowego Testamentu, czyli Apokalipsy Świętego Jana, sąd ostateczny i powrót Jezusa na Ziemię ma nastąpić po okresie wielkich nieszczęść i plag zesłanych na ludzkość.

Ojciec Pio a właściwie Francesco Forgione urodził się 25 maja 1887 roku. Już w dzieciństwie miał doznawać łaski widzenia Jezusa, Maryi oraz swojego Anioła Stróża, a także doświadczać niebiańskich wizji i ekstaz.

Do Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Morcone wstąpił już w wieku 15 lat. Podczas ślubów zakonnych otrzymał habit franciszkański i przyjął imię brata Pio, na cześć świętego Piusa V. Już w pierwszych latach swojego kapłaństwa zaczął doświadczać widzialnych stygmatów na dłoniach etc.

Osoby znające ojca Pio osobiście były przekonane, że posiadał on dar bilokacji oraz lewitacji, dar czynienia cudów, dar uleczania chorych a także dar proroctwa. Dlatego kościół katolicki zapewnił mu sławę.

Święty ojciec Pio stał się jednym z najpopularniejszych świętych także za sprawą swoich proroctw i przepowiedni. Większość z nich dotyczy dnia sądu ostatecznego oraz końca świata.

Przepowiednia ojca Pio o apokalipsie pochodzi z 15 stycznia 1957 roku, kiedy to zakonnik miał doznać objawienia. Ukazał mu się sam Jezus Chrystus, który zwiastował koniec świata jaki znamy i zagładę dla większości ludzkości.

Zgodnie z proroctwem ojca Pio apokalipsa ma trwać trzy dni i trzy noce, a wszystko rozpocznie się burzą i ognistym deszczem. Przed zbliżającym się dniem sądu ostatecznego ludzie otrzymają od Boga znaki i instrukcje:

– „Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki” – tak w wizji ojca Pio Jezus Chrystus zapowiada koniec świata.

Apokalipsa z proroctwa ojca Pio mrozi krew w żyłach. Tak opisuje ją znany stygmatyk:

– „Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni.” – mówił.

W wizji ojca Pio nie ma konkretnej daty końca świata, jednak ze słów Jezus Chrystusa może wynikać, że nastąpi w niedalekiej przyszłości.

„Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miłosierdzie. Najstraszliwszą karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia” – mówi Jezus cytowany przez włoskiego zakonnika.

Jak przetrwać gniew Boży i ocaleć z apokalipsy? Niby są konkretne zalecenia w tej materii jednakże, czy szczerze będziemy w stanie w jakikolwiek sposób przetrwać apokalipsę? No właśnie.

Źródło: onet.pl

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
37
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz