Home Kategorie Ludzie Rodzina Kożuchowskich ma powiązanie z Tadeuszem Rydzykiem. Mało osób o tym wie
8.58K

Rodzina Kożuchowskich ma powiązanie z Tadeuszem Rydzykiem. Mało osób o tym wie

Rodzina Kożuchowskich ma powiązanie z Tadeuszem Rydzykiem. Mało osób o tym wie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim tatą i od razu niemal przypomniano sobie o tym, że trzymający się z dala od blasku fleszy tata aktorki jest blisko z ojcem Rydzykiem.

Media ponownie przypomniały sobie o przeszłości taty Małgorzaty Kożuchowskiej, której rodzina łączona była z działalnością ojca Tadeusza Rydzyka. Powodem do powrotu dyskusji na ten temat był fakt, że aktorka zamieściła na Instagramie prywatne życzenia dla ojca.

W mediach społecznościowych Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się zdjęcie jej ojca Leszka Kożuchowskiego, który w przeszłości w związku z powiązaniami z Tadeuszem Rydzykiem, miał być źródłem wielu niedogodności swojej córki. Trudno się zresztą dziwić, czyż nie?

Powodem, dla którego aktorka zdecydowała się na umieszczenia wpisu ze zdjęciem swojego taty jest fakt, że 22 stycznia 2021 r. w Polsce obchodzony jest Dzień Dziadka. To właśnie chęć złożenia życzeń dziadkowi swojego syna spowodowała, że świat przypomniał sobie o Leszku Kożuchowskim. Człowieku, który nigdy nie lubił blasku reflektorów.

Jakiś czas temu głośno mówiło się o tym, że rodzina Małgorzaty Kożuchowskiej jest powiązana z działalnością kontrowersyjnego duchownego. Mało kto jednak wie, że tata aktorki cieszył się sporą dozą zaufania Tadeusza Rydzyka, a jak powszechnie wiadomo nie jest to łatwa sztuka.

W przeszłości ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej, Leszek, co tydzień gościł na antenie Radia Maryja, gdzie prowadził audycję „Porady ekologa”. To jednak nie wszystko, co łączy rodzinę aktorki z toruńskim redemptorystą.

Fakt podaje, iż Leszek Kożuchowski był tak ceniony przez Tadeusza Rydzyka, że ten zaprosił go do wykładania na swojej medialnej uczelni wyższej. Co więcej, znaleźć go można również w archiwalnym składzie Rady Uczelni. Dlatego też coraz więcej osób plotkuje w wyjątkowo niewybredny sposób na ten temat, co jest smutne. Zwłaszcza, że w ich wyniku stworzono fake newsa na temat Małgorzaty Kożuchowskiej

Źródło: wtv.pl

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
24 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz