Home Kategorie Poruszające “Biedna babulka próbuje sobie dorobić”. Historia sympatycznej pani Wandzi poruszyła internautów

“Biedna babulka próbuje sobie dorobić”. Historia sympatycznej pani Wandzi poruszyła internautów

Post o pewnej starszej pani z warszawskiego metra stał się viralem na Facebooku. Pani Wandzia sprzedaje tam wełniane czapki, skarpetki i kapcie robione na drutach. Jej historia wzrusza Polaków.

Starsza pani ma swoje “stoisko” w przejściu metra Marymont (korytarz w kier. ul. Gdańskiej i parku).

– “Kobieta podchodzi do każdego klienta z wielkim sercem, więc Warszawiacy pokażcie jak wielkie jest to wasze! Pani sprzedaje swoje produkty tkane z sercem od wtorku do soboty. Proszę pomóżcie i kupcie coś od niej dla siebie lub swoich bliskich – takich ręcznie robionych produktów nigdzie nie dostaniecie” – napisał na swoim fanpage’u bloger Kobus.

Zamieścił też poruszające serce zdjęcie, na których widzimy starszą kobietę stojącą nad wykonanymi przez siebie rzeczami. Pani Wandzia ma dodatkowo problemy z poruszaniem się – obok niej widzimy bowiem kulę ortopedyczną.

Matko Kochana! Biedna babulka próbuje sobie dorobić… ona powinna żyć godnie, a nie dziergać na drutach i potem sprzedawać to w zimnie…”, “Takie sytuacje wywołują u mnie uczucia rozgoryczenia i smutku. To przykre, że człowiek w tak podeszłym wieku musi w ten sposób dorabiać, by mieć za co przeżyć. Nie tak to powinno wyglądać” – czytamy w komentarzach.

– “Kapciuszki genialne. Niezniszczalne, od serca. Kupuję jak tylko Pani stoi w przejściu, ale stoi nieczęsto. Gdy ją widzę, to tak się cieszę, jakbym szczęście miała, że mi się ukazała. Nie róbcie z tego tylko show, bądźcie życzliwi, kupcie kapciuszki, uśmiechnijcie się miło, nie targujcie. Jej robienie tych kapci radość przynosi”, “Mijam tą Panią codziennie, mam kapciuszki od niej są cieplutkie. Podziwiam, że w takim wieku wykonuje tą pracę bez okularów” – piszą zadowolone z jej usług klientki.

I słowo się rzekło. Powstała już pierwsza zbiórka na zakup włóczki dla pani Wandzi. Póki co internauci wpłacili 140 zł z wymaganego 1000 zł.

– “Pieniążki w całości zostaną przekazane Pani Wandzi. Zdjęcie przekazania pieniążków będzie tutaj wrzucone” – napisał organizator zrzutki.

Źródło: Facebook

 

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz